”Šis ir tikai sākums, nāves būs izteikti vairāk.” Astrologs prognozē nebijuši drausmu gadu

Dažu dienu laikā mūžībā devušās vairākas sabiedrībā zināmas personas, tostarp arī pašu mājās – komponists Aleksandrs Kublinskis, kinorežisors Aivars Freimanis, pazīstamais fotogrāfs Vilhelms Mihailovskis. Kā sarunā ar Skaties.lv norāda astrologs un numerologs Kristaps Baņķis, vairāku slavenu personu došanās mūžībā salīdzinoši īsā laika posmā nav sakritība.

2018. gada 25. janvārī 14:08

“Šī nedēļa ir šī gada pirmā draņķīgākā nedēļa, kas joprojām turpinās.

Lielie “iesaukumi, kā esmu tos nosaucis, sākās jau pagājušajā gadā, kad sākās šāds periods, un tas attiecināms uz visu šo gadu, proti, planētas ir sastājušās tādā kombinācijā, kas, tēlaini sakot, “attīra spēles laukumu”, un te jāņem vērā skorpioniskie akcenti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skorpions vienmēr līdzi nes nāves tematiku, īpaši starp ietekmīgākajiem cilvēkiem – tiem, kuriem ir nauda un vara vai kuri jebkādā citā veidā ir publiski pazīstami, un tai skaitā arī tiem, kuri ir apsēsti ar seksu.

Šis ir tikai sākums, “iesaukumi” jeb nāves būs izteikti vairāk. Sākot no marta līdz pat septembrim, kopš strādāju par astrologu, es neatceros, kad ačgārni kustošo planētu stāvoklis būtu tik blīvs. Principā šis ir vēl mazums, salīdzinot ar to, kas notiks vēlāk,” Skaties.lv norāda Baņķis, kurš iepriekšējos gados bija prognozējis, ka lielajā “iesaukumā” būs sportisti un mākslinieki.

No 31. janvāra līdz 15. februārim gaidāms starpaptumsumu laiks, kad aptumsumu enerģētika sablīvē notikumus.

“Šogad kopumā ir pieci aptumsumi, kas vēl vairāk aptumšo un pastiprina akcentus. Mans ieteikums cilvēkiem ir šajā laikā nedarīt nekādas ārkārtējas lietas, darīt tikai pašu nepieciešamāko. Šis nebūs īstais laiks, piemēram, doties uz Alpiem nobraukt pa melno trasi,” akcentē astrologs.

Procesi sabiedrībā, tostarp izteikti vairāk nāves gadījumu, kopumā pasauli gatavo jaunajam Jupitera Saturna ciklam, ko Baņķis propagandē jau no pagājušā gada un kas sāksies 2020. gada beigās, ievadot jaunu 20 gadu ciklu un tā saukto Ūdensvīra laikmetu, savā ziņā astroloģisko Milenium, kad mainīsies spēku samēri pasaulē.

Tāpat viņš atgādina, ka izlikties, ka pazīstamu ļaužu nāves, sabiedriskie un ekonomiskie procesi uz mums neattiecas, būtu muļķīgi: “Globālus secinājumus no tā, ka nomirst kāds slavens cilvēks, nevar izdarīt. Bet katram jāizdara individuāli secinājumi, ko viņš no tā mācās, kā viņš dzīvo un ko viņš vispār grib šajā dzīvē sasniegt.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm