VIDEO: daiļā Simona Valentīna dienā saņem beigtu zivi! Uzzini, kā viņa pavadīs šo vakaru

Tā nu ir sanācis, ka tieši Simona Andersone, simpātiskā jaunā māmiņa un mīlošā sieva, ir februāra, mīlestības mēneša TV6 meitene.

2017. gada 14. februārī 18:00

Skaties.lv intervijā Simona atklāja, kā pavadīs šo 14. februāri un kas daiļajai būtnei ir svarīgi attiecībās.

Diemžēl Simona ir apslimusi, tāpēc Valentīna dienai konkrētu plānu nav.

“Jūtos tā, ir kā varētu pavadīt dienu savā mīļākajā rozā svētku treniņtērpā,” smejas Simona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene cerību pilna pauž, ja vakarpusē jutīsies mundrāka, kopā ar vīru un mazo meitiņu labprāt aizies uz kādu kafejnīcu kūciņu apēst.

Kā daiļā Simona iemainīja ceļošanu apkārt pasaulei pret bildinājumu pidžamā

Simonai pagaidām smaidu sejā rada pavasarīgā diena. Meitene atklāj, ja būtu vesela, noteikti aizbrauktu uz Jūrmalu pastaigāties un dotos kādās pusdienās vai vakariņās ar ģimeni. Lai gan daiļava nepārdzīvotu, ja vakars izvērstos kā romantiska pasēdēšana mājās, skatoties kādu filmu ar lielu tējas krūzi rokās.

Foto

“Mans vīrs tikai aizvakar atgriezies no komandējuma un ir forši sailgoties, un tad atkal satikties. Tas līdzinās kā atkal iemīlēties no jauna, jo ģimenes dzīve jau tāda maza rutīna ir un ir ļoti svarīgi ik pa laikam to visu kaut kā atsvaidzināt, sailgoties, lai spētu novērtēt otru no jauna atkal un atkal,” atklāj TV6 mēneša meitene.

Simona uzskata, ka attiecībās jādod otram cilvēkam gana daudz brīvības, jāuzticas un jāmīl bez nosacījumiem, negaidot neko pretim. Jaunā sieviete atzīst, ka attiecībās ļoti svarīgi ir, ja vīrs viņai uzticas un dod Simonai brīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņam ir tāpat. Mēs abi esam tādi, ka mums arī patīk pabūt katram pašam ar sevi. It kā abi esam sabiedriski cilvēki, bet dziļi sirdī – vientuļnieki,” stāsta daiļā Simona.

Kā Simona apvieno darbu ar būšanu pilna laika māmiņai?

“Viņam vajag “aizlaist” uz nedēļu uz Zviedrijas ziemeļiem pamakšķerēt, es saku – lūdzu, brauc! Ne jau katru mēnesi, bet dažas reizes gadā, ja tas dara viņu laimīgu. Man arī dažkārt vajag meiteņu vakarus, izbraucienus un pasākumus bez vīra, un arī viņš man uzticas. Kā jau minēju, tas ir ļoti svarīgi uzticēties un sailgoties,” tā Simona.

Simona stāsta, ka Valentīndiena tomēr nav īpaši svētki viņai un vīram.

“Es uzskatu, ka mīlestības svētki jāsvin katru nedēļu vai vismaz reizi mēnesī. Kāpēc tikai reizi gadā?” savas domas pauž Simona.

Video: kā Simona svin Valentīndienu kanālā TV6

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm