“Galerijā Centrs” atvērs skandināvu modes un dzīvesstila zīmola “Arket” veikalu

Šā gada nogalē tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” atvērs pirmo zviedru modes un dzīvesstila zīmola “Arket” veikalu Latvijā, informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

24. maijā 13:01

“Arket” jaunajā veikalā pircējiem būs pieejamas modes apģērbu un aksesuāru kolekcijas vīriešiem, sievietēm un bērniem, kā arī precesmājas iekārtošanai. “Arket” koncepts paredzēs atvērt arī veģetāro kafejnīcu ar āra terasi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Arket” ir Zviedrijā 2017. gadā radīts un atsaucību ieguvis zīmols, kura dizaina filozofija sakņojas 20. gadsimta skandināvu modernisma kustībā ar mērķi savienot mākslas, amatniecības un funkcionālo formu pasauli un reizē radīt plaši pieejamas modes preces. Visi produkti un preces ir izstrādāti, domājot par ilgtspējību.

Tarmo Karotams
“Baltic Horizon Fund” fonda pārvaldnieks

“Mēs ticam, ka nekustamo īpašumu vērtība galvaspilsētas centrā tikai pieaugs. Reģiona ekonomiskā attīstība un pilsētu attīstības piedāvātās iespējas liecina, ka šo aktīvu izaugsme nākotnē būs ievērojami straujāka nekā to varam plānot citiem mūsu aktīviem. Mēs turpinām īstenot “Baltic Horizon Fund” ieguldījumu stratēģiju un izmantojam fonda centrālajās lokācijās esošo unikālo nekustamo īpašumu potenciālu. Pēdējos gados, tostarp “Galerijā Centrs”, Rīgā īstenotās pārmaiņas mūsu attīstības stratēģijas ietvaros nodrošina šo aktīvu un fonda ilgtermiņa mērķu sasniegšanu. Kā liels institucionālais ieguldītājs ar gadu desmitiem ilgu pieredzi Baltijas valstīs, mēs turpināsim investēt “Galerijā Centrs”. Lielie publiskās infrastruktūras projekti pilnībā izmainīs Rīgas centru. Mēs būsim liecinieki tradicionālā pilsētas iepirkšanās centra pārtapšanai par – uz pieredzi balstītu Dzīvo Strādā Izklaidējies vides centru gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.”

“Esmu gandarīta, ka “Arket” ir pievienojies mūsu zīmolu sarakstam. (…) Latvijā mūsu patērētājs augstu vērtē skandināvu zīmolus un mēs paredzam lieliskus panākumus, pircēju atzinību un pozitīvu apmeklētāju plūsmas pieaugumu,” norādīja “Galerija Centrs” vadītāja Sanita Krīgere.

Plašāku informāciju par “Arket”, tostarp konkrētu tā atvēršanas datumu, sniegs tuvākajā laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm