"Nesaskatu neko sliktu graciozā novecošanā." 83 gadus vecā Tīna Tērnere zina, kā izskatīties lieliski

26.novembrī rokenrola karaliene Tīna Tērnere nosvinēja 83 dzimšanas dienu, gadiem ejot, viņa spējusi saglabāt enerģiju, jauneklīgumu un sievišķību. Māksliniece atklāj savus skaistuma un lieliskas veselības noslēpumus!

2022. gada 27. novembrī 14:00

Portāls “platinum-mag.com” apraksta, kas Tīnai palīdz justies un izskatīties pasakaini un svinēt to, ka viņa ir sieviete!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe paziņo, ka viņai patīk izskatīties tik labi, cik labi vien iespējams, bet viņa nekad nav sevi definējusi, vadoties no ārējā veidola. Viņa nav domājusi par izskatu, laikā, kad ķermenim bija nepieciešama atpūta, relaksācija. Tīna ir droša, ja viņa par to būtu domājusi, tad jau 40 gadu vecumā būtu jutusies veca, bet viņu interesēja tikai dziedāšana, būšana uz skatuves.

“Vecums nekad nav bijis šķērslis, domāju, ka 50 ir jaunie 30, bet 70 nu ir gluži kā 50! Nav noteikumi, kuri teiktu, kā jāģērbjas konkrētajā vecumā. Mēs dzīvojam sievietēm ļoti aizraujošā laikā,” tā Tīna.

View this post on Instagram

A post shared by Tina Turner (@tinaturner)

Tērnere apzinās, ka izdzirdot viņas vārdu cilvēkiem rodas trīs asociācijas – balss, mati, bet galvenokārt – kājas. Viņa joprojām uz skatuves velk mini svārkus, viņa ir mēģinājusi uzstāties cita veida apģērbā, bet nejūtas ērti.

“Domāju, ka mana kāju forma radusies gadu desmitiem, staigājot ļoti augstos papēžu apavos, kā arī, nēsājot apkārt smagu bagāžu. Papildus tam – dejas, nekad neveikšu vienu griezienu, ja varu divus, nepacelšu kāju vienreiz, ja varu piecas reizes. Mans ķermenis ir gluži kā mašīna,” atklāj Tīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māksliniece ēd tikai divas reizes dienā un miegam ziedo 12 stundas katru diennakti, neatkarīgi no apstākļiem. Viņa nekad nav lietojusi narkotikas, viņa nelieto daudz alkohola un viņa mīl labi, veselīgi ēst.

Koncertējot no ēdienkartes tiek izslēgta šokolāde, sviests un krējums, bet parastās dienās Tīna sev neliedz neko, galvenais – visu ar mēru.

Aktivitātēm viņa pievēršas jogai vai pilatēm, bet arī ar mēru, nedarot to katru dienu, nepārpūloties.

View this post on Instagram

A post shared by Tina Turner (@tinaturner)

Skaistuma saglabāšanai netiek izmantoti speciāli krēmi vai procedūras, Tīna lieto mazliet no visa. Viņa uzskata, ka nav pareizi domāt, ka tu esi tas, ko smērē sev uz sejas. Māksliniece uzskata, ka daudzas lietas izskatā ir atkarīgas no tā vai, esi laimīgs un apmierināts ar savu dzīvi.

“Man reiz ir veikta plastiskā operācija, kad salauzu degunu. Bet neko citu neesmu darījusi un nedarīšu, man ir labi gēni. Manī ir indiāņu un afroamerikāņu asinis, un ādas tips, kas skaisti un lēni noveco. Mana mamma vienmēr izskatījās jaunāka par saviem gadiem. Nekad nedomāšu, ka plastiskās operācijas ir kas labs. Tas var būt bīstami. Tas var izmainīt tevi uz slikto pusi. Nesaskatu neko sliktu graciozā novecošanā, un es domāju, ka labs grims var darīt vairāk nekā jebkurš ķirurgs,” nosaka Tīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā vienu no lielākajām sieviešu kļūdām, dziedātāja nosauc nespēju pārdzīvot menopauzi bez dažādām tabletēm. Viņa tic dabiskajam, tāpēc devusies vien nopirkt ventilatoru un nav “sūknējusi” sevi ar ķimikālijām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm