Latvieši ir daudz draiskāki, nekā tu domā! Noskaidrotas iecienītākās intīmpreces mūsu nācijas vidū

Viens no pēdējo gadu kultiem ir filmas “Greja piecdesmit nokrāsas” iznākšana kinoteātros. Filma ir ļoti erotiska un atklāj pilnīgi citu pasauli. Portāls Skaties.lv vēlējās noskaidrot, vai, pateicoties tam, ka pēdējos gadus arvien vairāk tiek runāts par seksu un tā nozīmi attiecībās, latvieši palikuši atvērtāki un ir gatavi izmantot papildlīdzekļus lielākai baudai?

2017. gada 8. februārī 14:02

Portāls Skaties.lv sazinājās ar intīmpreču veikala “Sexy style” mārketinga speciālisti Elīnu Hasanovu, lai noskaidrotu, vai patiešām latvieši ir kūtri un sekss ir “tabu” tēma. Uzzinājām arī to, kuras preces ir pieprasītākās klientu vidū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīna stāsta, ka cilvēki Latvijā ir kļuvuši brīvāki un atvērtāki, intīmpreču veikalā ienākt vairs nebaidās un ļoti labprāt uzdod dažādus sev interesējošus jautājumus.

2017. gada seksa horoskops – kurš ir tavs mīļākais mēnesis?

Jautājot, vai šajā veikalā ir lielāks vīriešu vai sieviešu īpatsvars, Elīna atbild, ka uzņēmums mērķauditorija ir 25-50 gadi, nedaudz lielāks gan esot sieviešu pārsvars, taču vīrieši daudz neatpaliek.

“Pie mums iepērkas gan pāri, kas vēlās uzlabot savu seksuālo pieredzi, izmēģināt ko jaunu, gan cilvēki, kas nav attiecībās un vēlas iepriecināt un izzināt paši sevi,” stāsta Elīna.

Tuvojoties Valentīndienai, Elīna stāsta, ka šis laiks, kā arī Ziemassvētki ir tas brīdis, kad cilvēki pastiprinātāk domā par savas otras pusītes iepriecināšanu. Arī vasara ir aktīvs periods, kas ir saistīts ar kāzām, dāvanām, vecmeitu un vecpuišu ballītēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedvesmojis no filmas “Tumsa piecdesmit nokrāsās”!

Vēlējāmies noskaidrot, pēc kādām intīmprecēm latvieši ir kā traki – kā izrādās, viena no populārākajām precēm ir klitora stimulēšanas ierīce, kas palīdz sievietei sasniegt orgasmu pāris minūšu laikā.

“Ir dzirdēts ļoti daudz labu atsauksmju tieši no klientēm, kas ir iegādājušās šo preci, bieži vien viņas pierunā arī savas draudzenes iegādāties to pašu!” atklāta ir Elīna.

Populāras ir arī krāsainās, kvalitatīvās un funkcionālās  seksa rotaļlietas no “Fun Factory” – tie ir dažāda izmēra vibratori, kurus izvēlās gan sievietes, gan pāri.

“Tā kā pēdējos gados arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta sievietes veselībai, it īpaši pēcdzemdību periodā, tad viena no pirktākajām precēm ir vaginālās lodītes. Tas ir ne tikai trenažieris iegurņa muskulatūras nostiprināšanai, bet arī rotaļlieta baudas gūšanai,” stāsta Elīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noskaidro, cik bieži jānodarbojas ar seksu, balstoties uz tavu vecumu!

Jau kādu laiku klientos izraisa interesi vibrators, elektrostimulācijas ierīce, kas sniedz ļoti dažādas sajūtas un papildus stimulē maksts sieniņas, radot spēcīgu baudu sievietei. To var izmantot ne tikai kā seksa rotaļlietu, bet arī kā trenažieri iegurņa muskulatūras stiprināšanai.

Kas attiecas uz stipro dzimumu – vīrieši labprāt pērk erekcijas gredzenus, jo tie palielina erekciju, ļaujot loceklim sasniegt lielākus apmērus, pastiprina vīrieša baudu un aizkavē ejakulāciju.

“Daudziem erekcijas gredzeniem ir iebūvēts arī klitora stimulators, kas dzimumakta laikā palīdz sasniegt ātrāku orgasmu sievietei,” ieintriģē “Sexy style” darbiniece.

Un, protams, lieta, bez kuras neiztikt ir lubrikants. To lieto gan pāru rotaļām, gan sevis izzināšanai, gan kopā ar rotaļlietām.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu