Draugu un kolēģu atvadu vārdi rokenrola karalienei Tīnai Tērnerei

24. maijā pasauli pāršalca skumja ziņa, 83 gadu vecumā mirusi rokenrola karaliene Tīna Tērnere. Vienā no savām pēdējā intervijām, kad Tīnai Tērnerei jautāja, kā viņa vēlētos, lai viņu atceras. Viņa teica: “Kā rokenrola karalieni. Kā sievieti, kas parādīja citām sievietēm, ka ir pareizi tiekties pēc panākumiem pēc viņu pašu noteikumiem.”

26. maijā 9:29

Džeijs Tovers: “Savā pēdējā intervijā pirms 6 nedēļām Tīnai Tērnerei jautāju, kā viņa vēlētos, lai viņu atceras. Viņa teica: “Kā rokenrola karalieni. Kā sievieti, kas parādīja citām sievietēm, ka ir pareizi tiekties pēc panākumiem pēc viņu pašu noteikumiem.””

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Opra Vinfrija: “Es sāku kā Tīnas Tērneres fane, kas pēc tam bija viņas grupa, sekojot viņai no šova uz šovu visā valstī, un tad galu galā mēs kļuvām par īstiem draugiem. Viņa ir mūsu mūžīgā rokenrola dieviete, kurā bija milzīgs iekšējais spēks, kas auga viņas dzīves laikā. Viņa bija paraugs ne tikai man, bet arī visai pasaulei. Viņa iedrošināja daļu no manis, par kuru es nezināju.”

Braiens Adamss: “RIP Tīna Tērnere Izsaku līdzjūtību Ervinam un Tīnas ģimenei. Es būšu mūžīgi pateicīgs par laiku, ko pavadījām kopā turnejā, studijā un kā draugi. Paldies, ka esat iedvesmas avots miljoniem cilvēku visā pasaulē, runājot par savu patiesību un dāvinot mums savu balsi. Tā tik ir mīlestība, un tas arī viss.”

Ronijs Vuds: “Dievs svēti jūs Tīna, roka un soula karalieni un mūsu ģimenes dārgo draugu. Mīlestība un lūgšanas visai Tīnas ģimenei, draugiem un mīļajiem.”

Marks Knopflers: “Pasaule ir apbēdināta, uzzinot par mūsu mīļotās Tīnas Tērneres aiziešanu. Viņa bija dzīvs spēks, cilvēku dinamo…

Viņa iedvesmoja visu vecumu un sociālo slāņu sievietes, un viņu pielūdza tādas zvaigznes kā Bejonse un Rianna.”

Baroks Obama: “Tīna Tērnere bija tīrradnis. Viņa bija spēcīga. Viņa bija neapturama. Un viņa bija patiesa — runāja un dziedāja savu patiesību caur prieku un sāpēm; triumfs un traģēdija. Šodien mēs pievienojamies faniem visā pasaulē, godinot Rokenrola karalieni un zvaigzni, kuras gaisma nekad neizzudīs.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Miks Džegers: “Mani ļoti apbēdina ziņa par manu brīnišķīgo draudzeni Tīnu Tērneri. Viņa patiešām bija ārkārtīgi talantīga izpildītāja un dziedātāja. Viņa bija iedvesmojoša, silta, jautra un dāsna. Viņa man ļoti palīdzēja, kad es biju jauns, un es viņu nekad neaizmirsīšu.”

Bonija Tailere: “Tīna Tērnere bija un vienmēr būs viens no maniem elkiem. Es mēdzu uz viņu skatīties, kad tikko sāku darboties, un bija pārsteidzoši redzēt, kā viņa 80. gados pēc Ike aiziešanas izgudroja sevi no jauna. Man palaimējās viņu satikt dažas reizes, viņa bija vienreizēja. Dusi mierā Tīna 💜💜 Vienkārši labākā, vienmēr.”

Grupa “Scorpions”: “Tik ļoti skumjas ziņas… Tīna Tērnere ir aizgājusi… viņa bija īsta ikona, kas ar savu spēcīgo šūpojošo balsi ir aizkustinājusi miljoniem fanu sirdis un dvēseles visā pasaulē… tagad tu dziedi kopā ar Eņģeļiem debesīs, Tīna… mums tevis pietrūks… RIP Tīna Tērnere 🖤 Scorpions”

Priscilla Preslija: “Tīna Tērnere bija viena no Elvisa iecienītākajām izpildītājām. Kad viņa uzkāpa uz skatuves, tā bija tīra maģija. Es atceros, kā viņa vadīja publiku ar enerģiju, kas nenoliedzami bija tīra Tīna! Viņa ir atstājusi ievērojamu mantojumu, un visiem tās ļoti pietrūks.”

Nīls un Kriss no “Pet Shop Boys”: “Tīna Tērnere bija lieliska dziedātāja, iedvesmojoša sieviete un skaists, sirsnīgs cilvēks. Mēs jutāmies priviliģēti sadarboties ar viņu un izsakām sirsnīgu līdzjūtību viņas ģimenei un viņas vīram Ervinam. Viņas mūzika dzīvos mūžīgi. Mīlestība, Nīls un Kriss xx”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Amerikāņu žurnāliste, autore, bijusī Kalifornijas pirmā lēdija un bezpeļņas organizācijas “The Women’s Alzheimer Movement” dibinātāja Marija Šrivere: “Tīna Tērnere bija ikoniska, talantīga un kvēla. Kāds ceļojums. Kāda dzīve, piepildīta ar lieliem kāpumiem un kritumiem. Viņa pameta vardarbīgu laulību. Viņa atkal atrada mīlestību. Viņa gāja savu ceļu šajā pasaulē, pārdodot miljoniem albumu. Viņa kļuva par māti, viņa piedzīvoja šausmīgas skumjas un joprojām turpināja. Viņa sagādāja prieku tik daudziem pat tad, kad viņa piedzīvoja šādu traģēdiju. Es vienmēr esmu viņu apbrīnojusi. Pirmo reizi viņu satiku pusaudža gados un sekoju viņai visu iedvesmojošo dzīvi. Godinām Tīnu un turpināsim skaļi spēlēt viņas mūziku un dejot!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm