Seriāla "Jauniņā" aktrise Zoja Dešanela atspēko slavenākos mītus par populārākajiem pārtikas produktiem

Seriāla “Jauniņā” (New Girl) zvaigzne Zoja Dešanela (Zooey Deschanel) ir ne tikai visā pasaulē slavena aktrise, dziedātāja un modele, bet arī gardēde, kura jaunā “discovery+” seriālā “Ko es ēdu? Kopā ar Zoju Dešanelu” (“What Am I Eating? With Zooey Deschanel”) kopā ar ekspertiem meklē atbildes uz dažādiem ar pārtiku un ēdienu gatavošanu saistītiem jautājumiem. Seriāla laikā tiek atklāta patiesība par ēdieniem, kurus ikdienā lietojam savā uzturā, vienlaikus atspēkojot dažādus mītus.

27. maijā 12:02

Sešu epizožu laikā aktrises galvenā misija ir ne tikai kopā ar ekspertiem izglītoties pašai, bet arī atklāt skatītājiem patiesību par dažādiem mītiem, ko pārtikas nozares kompānijas bieži slēpj no pircējiem. Z. Dešanela seriāla laikā uzdod jautājumus un iegūst šokējošas atbildes par pārtikas produktiem un uzturvielām, kuri mūsdienās tiek uzskatīti par nevēlamiem vai kaitīgiem veselībai, piemēram, taukiem un baltmaizi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ko es ēdu? Kopā ar Zoju Dešanelu” nav parasts kulinārijas seriāls, jo katra epizode ir veltīta konkrētam faktam par pārtikas produktu ar mērķi skatītājiem sniegt daudzpusīgu informāciju par ēšanas paradumiem.

Pirmās seriāla epizodes laikā aktrise kopā ar ekspertiem atklāj patiesību un melus par taukiem secinot, ka, iespējams, sabiedrībā ir izveidojies nepareizs priekšstats par taukiem un dažādām eļļām. Citās epizodēs Z. Dešanela atklāj, kādi augļi ir jālieto uzturā, vai bioloģiskā pārtika patiešām ir uzturam labvēlīga, kāpēc brokastu pārslas ir kļuvušas neveselīgas, kā padarīt dārzeņus pievilcīgus ikkatram ēdājam, kāda maize ir uzturam labvēlīga un kāpēc šokolāde ir gardums, kuram ir vieta ikkatra cilvēka uzturā.

Seriāls “Ko es ēdu? Kopā ar Zoju Dešanelu” skatāms straumēšanas platformā “discovery+”, nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm