Romantiskas filmas nedēļas nogalei

2016. gada 29. jūlijā 16:00

Vasara ir svētki visām mūsu maņām. Saule un siltais laiks sniedz milzum daudz pozitīvu emociju, bet siltie vasaras vakari biežāk nekā citkārt raisa romantiskas noskaņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viena no patīkamākajām atpūtas iespējām neatkarīgi no gadalaika ir kino baudīšana.

Gaidot nedēļas nogales vakarus, esam apkopojuši romantiskas, smieklīgas un, protams, arī nedaudz smeldzīgas filmas, ko noskatīties vienatnē vai kopā ar draudzenēm, baudot glāzi vēsa baltvīna.

Diāna


Biogrāfiska drāma par pasaulē tik mīlēto Velsas princesi Diānu.

Pēdējo divu dzīves gadu laikā princesei Diānai (Naomi Votsa) bija slepena mīlas dēka ar pakistāniešu sirds ķirurgu Hasnatu Khānu (Navīns Endrūss). Skatīties filmu

Spogulīt, Spogulīt: Sniegbaltītes stāsts


Klasiskais sniegbaltītes stāsts ar jauniem un negaidītiem pavērsieniem. Pēc karaļa nāves viņa nežēlīgā sieva savu astoņpadsmit gadus veco pameitu tur iesprostotu pilī. Bet pat tur viņa piesaista pārāk daudz uzmanības – viņā ieskatās kāds izskatīgs un bagāts princis, kurš ieradies ciemos.

Greizsirdīgā karaliene nosūta meiteni uz mežu, jo nolēmusi pati apprecēt princi. Mežā sniegbaltīti savā barā uzņem dumpīgi, bet labsirdīgi rūķi, un viņa izaug par drosmīgu sievieti, kas nolēmusi izglābt savu zemi no ļaunās karalienes. Skatīties filmu.

Apprecēties līdz pavasarim


Karīnai ir 30 gadi, bet viņa nebūt nesteidz precēties. Viņa vienmēr ir bijusi skeptiska attiecībā uz laulībām un uzskata, ka tas nozīmētu atteikšanos no nākotnes. Nopietnu attiecību dēļ Karīna nav ar mieru ziedot savu brīvību. Tomēr viss mainās, kad Karīna joka pēc piekrīt zīlnieces piedāvājumam izlikt viņai nākotni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zīlniece paredz, ka ir tikai divas iespējas – vai nu Karīnai saderināšanās gredzens būs pirkstā jau līdz šim pavasarim, vai arī Karīna nekad neapprecēsies. Sākumā Karīna zīlnieces pareģojumu neuztver nopietni, taču, kad viņas draugiem pareģotais piepildās, Karīna sāk uztraukties, ka viņa savam saderināšanās gredzenam ir tuvāk, nekā viņa domā. Skatīties filmu.

Nabaga miljonāre


Elzas labi nodrošinātai dzīvei ir pienācis gals. Elzas vīrs ir miris un viņai atstājis kaudzi ar parādiem un noplukušu villu Horvātijā. Meita Fanija saka, ka māja jāpārdod, bet piedzīvojumu meklētāja mazmeita Klāra izmanto situāciju un paziņo, ka jādodas māju apskatīt.

Fanijai doma par ceļojumu kopā ar izputējušo māti un vieglprātīgo meitu itin nemaz nešķiet aizraujoša, tomēr trīs sievietes dosies ceļā. Atmosfēra nebūs no vieglākajām un vienkāršākajām, Elza un Fanija mēģinās atrisināt senas attiecību problēmas, tomēr to visu aizēnos cita veida problēmas – viņu mašīna salūzīs un pēc tam tiks nozagta. Skatīties filmu.

Aizņemos līgavaini


Reičela ir 30 gadus veca advokāte, kura jau kopš bērnības upurējusies savas labākās draudzenes Dārsijas labā. Dārsija ir enerģiska un vienmēr pozitīva – pilnīgs pretstats nosvērtajai un nopietnajai Reičelai. Dārsija plāno precēties ar Deksu – Reičelas bijušo studiju biedru un puisi, kuru viņa jau vairākus gadus slepus mīl.

<img class="alignnone size-bt-672 wp-image-694124" src="https://tv3cdn.lv/2016/07/romantiskas-filmas-nedelas-nogalei-579b465b18e47-672×480.jpg" alt="" width="672" height="480" />

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dažus mēnešus pirms kāzām Reičela un Dekss atkal satiekas, un Dekss sāk domāt par to, vai ir izvēlējies īsto meiteni. Taču vecāki uzstāj, ka viņam jāprecas pat tad, ja topošo sievu nemīl. Pa to laiku Reičelas otrs labākais draugs Ītans cenšas viņu pārliecināt, ka nevajag atteikties no laimes. Skatīties filmu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm