Tev šīs aktivitātes šovasar obligāti jāizmēģina, un kādēļ to neizdarīt tieši dzīvesstila un mūzikas festivālā "Playground"?

“Playground” – festivāls, kas ir par aktīvu atpūtu kopā ar ģimeni, mīļoto vai draugiem. Tuvu Rīgai, pieņemamas cenas un pats galvenais – iespēja pašam iesaistīties, pamēģināt un kas zina – varbūt iegūt jaunu hobiju. Šī ir Tava iespēja – no 13. līdz 15. jūlijam izmēģini kādu aktivitāti, ko līdz šim neesi pat iedomājies darīt!

2018. gada 25. jūnijā 14:10

Noskaidro, kura aktivitāte no visām piedāvātajām ir vispiemērotākā tieši Tev! Spied šeit! 

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skimbords

Visiem interesentiem būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus “skimbordošanā”, kā arī specializētā baseinā apgūt “skimbordošanas” pamatus.

Kartingi

Kartings ir aizraujošs, motorizētais sporta veids, ar kuru var nodarboties praktiski visi! Ir kartingi kā profesionāļiem, tā arī amatieriem. Nāc un pamēģini!

MTB downhill

Šogad būs pirmais gads, kad iesācējiem būs iespēja nobraukt no kalna ar kārtīgu “downhill” riteni. Pieredzējuši braucēji palīdzēs ar padomiem, tomēr šī nebūs izklaide tiem, kuri neprot braukt ar riteni. Šī aktivitāte noteikti patiks tiem, kuri prot braukt ar riteni un nebaidās no nogāzēm!

BMX

Šogad “Playground” festivālā ikvienam būs iespēja iepazīties ar “Baltic BMX” skolu. Kurš zina, varbūt tieši “Playground” festivālā varēsi nosēdināt savu pirmo triku?

Girls ride

“She Fix” ir pulks šarmantu un drosmīgu dāmu, kuras dzīvo un elpo “action” sportu kultūru. Šī ir tā iespēja interesentēm iepazīties ar skeitbordu un skrituļslidošanu pieredzējušu sportistu pavadībā. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, kā arī nekad nav par vēlu, lai sāktu, tātad – aktivitāte bez vecuma ierobežojuma. Inventārs pieejams festivāla norises vietā.

Veikbords

Nāc un pamēģini “veikbordu” mūsu instruktoru pavadībā un gūsti jaunas emocijas! Nesolām, ka tiksi bez rindas, taču slapji mati un jautrība ir garantēta! Pieteikšanās rindas kārtībā – kurš pirmais nāk, tas pirmais brauc! “Boont” nodrošinās katru braucēju ar Latvijā ražotiem, oriģināliem “veikborda” dēļiem!

Inline

Inline skola “Straume” aicina ikvienu iepazīties ar skrituļsldošanu. Nav svarīgi cik jums gadi – svarīgi, lai ir vēlēšanās! Pārbaudiet savas spējas uz līdzenas virsmas kā arī iemēģiniet spēkus skeitparkā. Būs pieredzējušie instruktori, kas dalīsies ar savām zināšanām.

Longbords

“Longbords” ir sports kurā sevi atrast var ikviens. Ar to var relaksēti pārvietoties pa pilsētas ielām, var traukties lejā no kalna, var mācīties trikus un slaidot. Šogad “longbordistu” kalniņā – bezmaksas “longbordu” noma, slaloms iesācējiem, “push-race”, slapjais “slide-jam” un “hippie-jump” visiem gribētājiem! Būs apmācības iesācējiem un meistarklase tiem, kuri grib apgūt dejošanu uz longborda.

Slackline

“Slackline” ir balansēšana uz platas lentas, kas ir nostiepta starp diviem nekustīgiem objektiem. Mūsu maģiskais mežs ir pilns ar staltām priedēm. Meklējiet “slackline” un pieredzējušie treneri palīdzēs jums atrast līdzsvaru dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skeitbords

Vienmēr esi gribējis skeitot kā Tonijs Havks? Tev ir skeita kedas, bet tu nemāki uzmest “Ollie”? Rīgas Skeitborda Skola gaidīs visus interesentus pie “Playground” mini skeitparkā, lai katrs var beidzot piepildīt savu sapni kļūt par skeiteri.

SUP

SUP ir iemantojis lielu popularitāti un Red Paddle Co klubiņš ir sagādājis SUP dēļus visiem airēt gribētājiem. Būs arī milzīgie astoņvietīgie SUPi. Tev ir komanda? Atliek tikai atrast piemērotus pretiniekus!

Disku golfs

Disku golfs – viens no pasaulē ātrāk augošajiem sporta veidiem. Līdzīgi kā tradicionālajā golfā, spēles būtība sastāv no gājieniem pretim mērķim. Tikai disku golfā tas notiek ar lidojošiem šķīvīšiem un  speciālu disku ķērāju. Jo tas ir “Playground” un mums patīk lietas, kas lido.

LAIMĒ PLAYGROUND BIĻETES

Lazer tag – Poligon 1

Pašiem kareivīgākajiem apmeklētājiem būs pieejams “Lazer Tags”. Ieroči, kas izskatās īsti, bet šauj ar lāzeri – nekādas sāpes, tīrais adrenalīns un komandas gars. Sagatavojies daudz skriet. Sagatavojies būt gan mednieks, gan medījums. Sagatavojies svinēt uzvaru!

Paraplāns

Pabūt “Playground” festivālā ir īsts piedzīvojums, bet apskatīt to no augšas ir kā izbaudīt šo piedzīvojumu dubultā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirtis un saunas

Aromterapija, masāžas, pirts rituāli. Jā, arī to Tu varēsi izbaudīt festivāla laikā. Jebkurš sportists zina, ka pēc fiziskām slodzēm jāiet pirtī. Arī, ja nav bijušas fiziskās slodzes, var ieiet pirtī. Un kā lai neietu pirtī, kad blakus ir perfekti tīrs dīķis ar pludmalīti? Nelaid garām šo iespēju!

Joga

Kārtīgai sportošanai seko kārtīgā balle. Lai pamodinātu savu ķermeni un garu, no rīta vajag jogot! Nāc un izstaipies kopā ar mums. Būs sveiciens saulei agrajiem putniņiem, Yin joga nesteidzīgajiem un draugu joga pāros – jā, kopā būšanai ir spēks!

Faluņ dafa

Jūsu mieram un enerģijas devai būs iespēja iepazīties ar senu dvēseles un ķermeņa pilnveidošanās praksi “Faluņ Dafa”, iepazīties ar četriem vienkāršiem, nesteidzīgiem un plūstošiem vingrojumiem un meditāciju. Jūs uzzināsiet, kā pilnveidot savas domas un raksturu saskaņā ar Visuma īpašību – Īstenība, Labestība, Pacietība. “Faluņ Dafa” palīdz cilvēkiem atbrīvoties no stresa, attīra apziņu un nostiprina organismu. Prakse ir vienkārša, viegli apgūstama un bezmaksas.

Jauno fiziķu skola

Zinātne var būt jautrāka par jebkuru citu izklaidi. Netici? Nāc pie Jaunajiem fiziķiem un piedalies zinātniskos eksperimentos – spridzini, šauj un dedzini, un tas viss pilnīgā drošībā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laivas

Kas varbūt vienkāršāks par laivām? Bet tomēr šī tradicionāla izklaide nekad nezaudē savu aktualitāti vasaras mēnešos.

Jetski Walvalet ūdensmoči

Nepalaid garām iespēju izvizināties ar ūdensmotociklu un piedalīties amatieru sacensībās!

Electrobike

Izmēģini jaudīgo elektroriteni, braucot pa meža takām!

LGK atrakcijas

Dažreiz “stiept gumiju” nemaz nenozīmē “izvairīties no lēmuma”, bet gan aizraujošu un jautru aktivitāti!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm