Koncertciklā "Džezs Vecrīgā – Mazās ģildes dārzā" uzstāsies “City Jazz Riga”

Koncertciklā “Džezs Vecrīgā – Mazās ģildes dārzā” 1., 8., 15., 22., un 29. jūnijā pulksten 17.00 uzstāsies “City Jazz Riga” džeza skolas bigbends trombonista, Latvijas Radio bigbenda mūziķa Kārļa Alfrēda Feldberga vadībā. Vakara gaitu papildinās īpašs viesis: dziedātāja un trompetiste Jete Rebeka Strazdiņa. Koncertos piedalīsies arī jaunākā “City Jazz Riga” grupa, kurā ir iespēja apgūt džeza mūziku no 10 gadu vecuma.

31. maijā 17:20

Koncerta programmā izskanēs ikonisko bigbenda komponistu skaņdarbi un aranžējumi (Count Basie, Quincy Jones, Thad Jones u.c.), parādot džeza bigbenda enerģisko un krāsām bagāto skanējumu pilnā apjomā. Tiks izpildīti arī latviešu komponistu skaņdarbi no R. Paula albuma “Melns ar baltu” un Kārļa Vanaga albuma “Identitātes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“City Jazz Riga” džeza skola mūzikas entuziastiem, neatkarīgi no sagatavotības līmeņa, piedāvā mācību programmu, kas ietver spēlēšanu džeza bigbendā, kā arī improvizācijas un mūzikas teorijas apguvi.

“Mācību programma tika radīta 2010. gadā ar mērķi veicināt džeza mūzikas attīstību Latvijā. Šo gadu laikā ir izdevies radīt  sistēmu, kas aptver visas nepieciešamās zināšanas un salīdzinoši īsā laikā ļauj tās dalībniekiem pilnvērtīgi izpausties džeza mūzikas žanrā. Vairāki bijušie džeza skolas dalībnieki turpina savas gaitas jau kā profesionāli mūziķi. Tas ir apliecinājums tam, ka mūsu sistēma tiešām strādā,” stāsta džeza skolas dibinātājs Kārlis Vanags.

Koncertcikls “Džezs Vecrīgā – Mazās ģildes dārzā” norisināsies līdz pat 31. augustam RKTMC “Mazā ģilde” dārzā katru ceturtdienu pulksten 17.00 muzicēs atzinīgi novērtētas Latvijas džeza mūziķu apvienības – jūlijā “Jam Orchestra” un augustā Rinalda Maksimova trio.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm