Gaujas svētkos Ādažos uzstāsies “Mazais Princis”, “Citi Zēni”, “Singapūras Satīns” un citi populāri mūziķi

Jau šajā nedēļas nogalē, 27.maijā no pulksten 10.00, Ādažos norisināsies tradicionālie Gaujas svētki, piedāvājot plašu kultūras, izklaides un sporta programmu. Svētku kulminācijā uz centrālās skatuves kāps tautā iemīļoti pašmāju mūziķi, kā arī viesi no Lietuvas.

24. maijā 13:47

Gaujas svētki sāksies jau no pulksten 10.00 ar svētku tirdziņu, kam pulksten 12.00 sekos svētku gājiens. Sākot no pulksten 13.00 uz centrālās un Līgo skatuves norisināsies dažādi pasākumi – koncertuzvedums “Brīnumu meža piedzīvojums”, Andžeja Grauda bungu skolas bundzinieku samits, Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncerts un citi. Būs pieejamas arī atrakcijas bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētku programmu vadīs Jānis Romanovskis, Māris Grigalis, Egons Reiters un Artūrs Breidaks.

No pulksten 13.00 visā svētku teritorijā norisināsies arī sporta aktivitātes, noskaidrojot labākos 3×3 basketbolā, zolītē, skūterfrīstailā un virvju trasē. Tāpat notiks arī sporta moto un auto tehnikas izstāde un paraugdemonstrējumi, NBS tehnikas un ekipējuma prezentācijas, motokluba “Hermejs” parāde un citi pasākumi.

Vakara programma sāksies pulksten 19.00, uz centrālās skatuves pulcējot gan pašmāju mūziķus, gan viesus no Lietuvas. Vakara programma sāksies ar NBS Jūras spēku orķestra un lietuvietes Kristīnas Jautaites Stanevičienes uzstāšanos, kam pulksten 20.15 sekos koncertprogramma “Mums paveiksies” ar Jāni Stībeli, Antru Stafecku, Normundu Pauniņu, Ievu Sutugovu, Mārtiņu Strodu, grupu “Oranžās” un muzikālo grupu Jura Krisona vadībā.

Gaujas svētku kulminācijā uz skatuves kāps arī “Citi Zēni” (pulksten 22.15), 2021. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa astotās vietas ieguvēji “The Roop” no Lietuvas (pulksten 23.50), “Singapūras Satīns” (pulksten 1.00), bet svētkus noslēgs “Mazais Princis”, kuru uzstāšanās paredzēta pulksten 2.15.

Iedzīvotājus un svētku viesus lūdzam vērst uzmanību, ka Gaujas svētku laikā būs satiksmes izmaiņas, ar kurām vari iepazīties šeit.

Vairāk par pasākumu šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm