Foto: Ar lielisku mājas ballīti "All Media Baltics" prezentē TV jauno sezonu

Trešdien, 22. augustā, par godu mediju grupas “All Media Baltics” televīzijas kanālu jaunajai sezonai tika sarīkota īpaša ballīte, kurā tika atklāta jaunā rudens programma, ziņots par populārākajiem TV šoviem un citiem programmas jaunumiem. Pasākumu apmeklēja arī slavenības, kuras labprāt piedalās telekanālu raidījumos.

2018. gada 22. augustā 16:14

Ieejot viesmīlīgajā “Double 9” ofisā, viesus sagaidīja iespēja apmeklēt dažādas telpas, kurās kopā ar raidījumu vadītājiem un dalībniekiem, sadarbības partneriem un citiem viesiem bija iespēja atdzīvināt daudzveidīgo televīzijas projektu galvenos tematiskos blokus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apmeklētāji varēja spēlēt gan galda futbolu, gan mētāt basketbola bumbu grozā un saņemt balvas no aktieru Māra Bezmera un Kristiana Kareļina. Sporta istaba īpaši patika dziedātājam Ralfam Eilandam, kurš izmēģināja visas sportiskās spēles un guva panākumus. Ikvienu dziedātāja centienu pavadīja aplausi un ovācijas.

Latvijas tēmai veltītā istabā bija iespēja pārbaudīt spēkus slavenajā “Lauku sētas” pupiņu šķirošanā, “Viņas melo labāk” istabā sadarbībā ar top kāzu mediju Līgavām.lv ikviena dāma varēja piemērīt dažādus svētku aksesuārus, tādējādi iejūtoties seriāla varones Martas tēlā, kura tikko svinēja kāzas ar mīļoto Māri. Dāmām prieku vēl vairāk paspilgtināja dziedātāja, grima meistare Sabīne Berezina, kura uzkrāsoja, pielaboja grimu ikvienai sievietei, kura to vēlējās.

Jaunais šovs “Vakariņas četratā” tika godināts ar īpaši atraktīvu vrapu meistarklasi, kurā varēja apgūt ēdiena gatavošanu, kā arī izmēģināt apgūtās prasmes.

Viesu vidū bija gan dziedātāja Adriāna Miglāne, dziedātājs Ralfs Eilands, televīzijas personības Agnese Vārpiņa un Evelīna Strazdiņa, basketboliste Gunta Baško, basketbolists Jānis Blūms, Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, pasaules līmeņa fitnesa guru Badijs Lī, aktieri Lelde Dreimane, Māris Bezmers un Kristians Kareļins, žurnāliste un sabiedrības dāma Liene Skulme, dziedātāja Sabīne Berezina, grupa “Tautumeitas” un daudzi citi.

Ballītes apmeklētāji priecājās uzzināt, ka arī šajā rudens programmā neiztikt bez tautā iemīļotā raidījuma “Bez Tabu”, vakariem romantisma devu piešķirs seriāls “Viņas melo labāk”, gardēžus priecēs vakariņu šovs “Vakariņas četratā”, jokus un izaicinājumus pie televīzijas ekrāniem sniegs šovs “Laucinieces pret pilsētniecēm”, neiztikt bez leģendārās “Lauku sētas”, izglītojošā raidījuma “Atklāj Latviju”, šova “Es mīlu tevi, Latvija” un tā ir tikai maza deva no visa, ko jau no septembra vērosim televīzijas ekrānos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ballītes ir skaidrs “All Media Baltics” Latvijas telekanāli spēs izklaidēt ikvienu drēgnajos rudens vakaros! Silta tēja, mīksts plediņš un televīzijas pults rokās – tas viss raksturos tavus lietainos rudens vakarus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm