Ar krāšņu programmu Jūrmalas Kūrorta svētkos tiks ieskandināts vasaras sākums

Pēc trīs gadu pārtraukuma 27. maijā no pulksten 11.00 atkal norisināsies viens no jūrmalnieku un pilsētas viesu gaidītākajiem pasākumiem – Jūrmalas Kūrorta svētki.

23. maijā 13:33

Visas dienas garumā ar bagātīgu un krāšņu programmu tiks ieskandināts vasaras sākums. Svētku apmeklētāji varēs baudīt ielu ēdienu jeb street food festivālu, vērot dažādus burvju trikus, kā arī piedalīties radošās un sportiskās aktivitātēs, Horna dārzs pārtaps par vietu, kur darboties ar “Lego” klučiem. Svētku programmas noslēgumā Majoru pludmalē jūras krastā uz lielās skatuves uzstāsies grupa “Instrumenti”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara koncerts un svētku specefekti

Pulksten 18.30 uz lielās skatuves Majoru pludmalē vakara programmu atklās enerģiskā grupa “Pirmais kurss”. Pulksten 20.00 Kūrorta svētku apmeklētājus priecēs viens no labākajiem Dānijas basģitāristiem Moussa Diallo. Savukārt no pulksten 21.30 svētkus jūras krastā noslēgs jaudīgā pašmāju grupa – “Instrumenti”. Koncerta noslēgumā svētku viesi varēs vērot dabai draudzīgus gaismas un dūmu specefektus.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Jomas ielā – street food festivāls un ielu mūzika ar pārsteigumiem

Majoru stāvlaukumā no pulksten 11.00 – 22.00 notiks ielu ēdienu festivāls “Street Food Jūrmala”, kur svētku atmosfērā varēs baudīt gardākās maltītes. Visas dienas garumā Jomas ielā skanēs mūzika, uzstāsies ielu muzikanti un būs dažādi pārsteigumi. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs svētku dienā rīkos bezmaksas ekskursijas pa Jūrmalas centru.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Mūzika, izzinošas aktivitātes un “Lego” Horna dārzā

No pulksten 12.00 – 18.00 Horna dārzs pārtaps par vietu, kur darboties ar “Lego” klučiem. Jūrmalas Kultūras centrā būs skatāma “Lego” pilsētas un modeļu izstāde, kā arī līdz svētku dienai ikviens interesents var uzbūvēt savu orģinālo darbu no “Lego”  klučiem un piedalīties konkursā. Konkursa noteikumi šeit.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Apmeklētājus priecēs Jūrmalas Mūzikas vidusskolas jauno mūziķu un pūtēju orķestra koncerts, kā arī trombonists Vairis Nartišs. No pulksten 11.00 – 18.00 darbosies Jūrmalas amatnieku pop-up tirdziņš, kā arī varēs vērot dažādus amatnieku paraugdemonstrējumus. Savukārt pulksten 17.00 uzstāsies Jūrmalas leļļu teātra studija.

Majoru pludmalē – dejas, cirka un burvju triki, radošās darbnīcas

Majoru pludmalē no pulksten 12.00 – 16.00 norisināsies radošas un sportiskas aktivitātes. Par muzikālo pavadījumu visas dienas garumā rūpēsies dīdžejs Egmonts. Pie lielās svētku skatuves iluzionists Valdemārs Weiss izklaidēs ar dažādiem trikiem, demonstrējot roku veiklību, domu lasīšanu un pat maģiju. Savukārt kopā ar žonglieri Alekseju Geiko varēs apgūt žonglēšanu. Būs iespēja darboties lielo burbuļu pūšanas meistarklasē, gaisa pūķu gatavošanas darbnīcā un golfa meistarklasē. Mazākos svētku apmeklētājus priecēs smilšu lampas un sapņu ķērāju darbnīcas. Debesis rotās gaisa pūķi. Ģimenes ar bērniem varēs piedalīties pludmales sporta spēlēs un aktivitātēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Papildu sabiedriskais transports – vilciens un pilsētas autobusi

Svētku dienā “Pasažieru vilciens” norīkojis vairākus papildu vilcienus maršrutā Rīga-Dubulti, kā arī naktī pēc svētku kulminācijas nodrošinās reisus gan Rīgas, gan Tukuma virzienā. 28. maijā īsi pēc pusnakts, pulksten 0.10, no Dubultu stacijas izbrauks vilciens virzienā uz Rīgu, kas pulksten 0.13 piestās Majoros un pulksten 0.15 Dzintaros. Savukārt no Majoriem virzienā uz Tukumu vilciens, kā ierasts, izbrauks pulksten 0.17. Tiks norīkoti arī papildu Jūrmalas autobusu reisi.

FOTO: PUBLICITĀTES ATTĒLS

Visos Jūrmalas Kūrorta svētku pasākumos ieeja bez maksas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm