Festivāla "Laba Daba" programmu papildina mūziķi no Latvijas un ārvalstīm

No 4. līdz 6. augustam norisināsies Mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba”, pulcējot gan pašmāju, gan ārvalstu mūziķus, teātra, dejas un performanču māksliniekus. Muzikālā programma tiek papildināta ar vēl 13 mūzikas grupām un projektiem no Latvijas un ārvalstīm.

22. martā 13:40

Būs skatāmi un klausāmi plašā postfolka grupa “Juuk”, “Oranžās brīvdienas” un “TKP”, alternatīvā postpanka apvienība “Bēdu brāļi”, “Tumors”, “DJ Krankenwagen”, elektroniskās deju mūzikas māksliniece Vultura, rokgrupas “Nohow” un “Indygo”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ārvalstu viesu programmu papildinās norvēģu avangarda mākslinieki “Sturle Dagsland”, afro-soul mūziķe no Ugandas Apio Moro, vācu fankpanka apvienība “Brass Riot” un Izraēlas ritmiskās mūzikas projekts “Shaman Shaman”.

Jau iepriekš tika ziņots, ka festivālā uzstāsies spēka meiteņu sastāva trio “Shishi” no Lietuvas, leģendārā sintpopa grupa “Jumprava”, roka koncertmagnāti “Dzelzs vilks”, spilgtā pankgrupa “ŠŅK”, alternatīvās/indīroka apvienības “Satellites LV”, “Purple Negative”, “Stūrī zēvele”, “Nova koma” un “Aston Kais”, elektropopa projekti “Podruga” un “Baiba” (Latvija/Austrija), postfolka apvienības “Rāva” un “Zari”, postroka kamerorķestris “Das Sonntags Legion” un dziesminieks Imants Daksis.

Neierastā, paplašinātā sastāvā uzstāsies romantiskais mūzikas duets “Čipsis un Dulais” kopā ar “Big Bang”, savukārt “Pienvedēja piedzīvojumi” festivālā uzstāsies īpašā sastāvā un skanējumā.

Pavisam jaunā apvienība “NSR” (Nebijušu Sajūtu Restauratori), kas uzburs ainu par leģendārās grupas “NSRD” albumu “Medicīna un māksla”.

Festivālā “Laba Daba” uz piecām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā piecdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju, kā arī būs skatāmas vismaz desmit teātra izrādes, performances un dzejas lasījumi, daudz kino, radošās darbnīcas, sporta spēles, amatniecības tirgus, dzīvo sapņu dārzs un daudzas citas norises. Lielākā daļa muzikālo priekšnesumu būs unikāli, veidoti tieši festivālam “Laba Daba”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielajā šķūnī jeb uz “Suņa” skatuves būs vērojama plaša teātra, dejas izrāžu un performanču programma, kas naktīs pārtaps par elektroniskās deju mūzikas skatuvi – dīdžeju parādi. Savukārt filmu programmas skatuves telpā “Kino zālīte” sadarbībā ar Rīgas starptautisko īsfilmu festivālu “2Annas” būs skatāms īpaši piemeklēts tematisko īsfilmu maratons.

Neiztrūkstoši festivāla centrālajā laukumā būs Radio NABA skatuve un tiešraides studija 36 stundu garumā. Festivālā gaidāmas arī par tradīciju kļuvušās “Pūces miga” un “Ej Apskrieties” DJ skatuves.

Programma un paralēlo norišu klāsts tiks regulāri papildināts un pārskatāms labadaba.lv un festivāla sociālo tīklu platformās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm