Ar Imanta Kalniņa mūziku un Knuta Skujenieka tekstiem top muzikālā izrāde "Kapteiņa Granta bērni"

Ādažu kultūras centrā 6. oktobrī pulksten 19.00 skatītāju vērtējumam tiks nodota Latvijas Jaunatnes teātra jaunā muzikālā izrāde “Kapteiņa Granta bērni”, kurā skanēs Imanta Kalniņa mūzika ar Knuta Skujenieka tekstiem.

18. septembrī 16:52

Dodies piedzīvojumiem bagātā bezgalīgā ceļojumā apkārt visai pasaulei. Kāp uz “Dunkana”  klāja un kopā ar stāsta varoņiem seko nedaudzajiem pavedieniem, meklējot pazudušo Kapteini Grantu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms 50 gadiem izrāde “Kapteiņa Granta bērni” tika iestudēta Jaunatnes teātrī, tādēļ daudzu atmiņā vēl ir Andra Freiberga monumentālā scenogrāfija un Māras Ķimeles režija. Šoreiz Žila Verna vērienīgā romāna iestudējumu veido režisore Laila Kirmuška.

Laila Kirmuška,
režisore

“Šī izrāde būs par drosmi, mīlestību, pārbaudījumiem un piedzīvojumiem. Skatoties uz paša kapteiņa Granta bērniem varu teikt – nekad nevajag ļauties izmisumam. Drosme atsver visu!”

Izjūti satraukumu, bailes un mīlestību. Piedzīvo uzticību un nodevību. Ļaujies Imanta Kalniņa mūzikas burvībai un vieglajai noskaņai. Ieklausies Knuta Skujenieka dzejas rindās, kas atklāj varoņu iekšējo pasauli.

Juris Millers,
izrādes producents

“Šis ir aizraujošs, negaidītiem pavērsieniem un piedzīvojumiem bagāts stāsts visai ģimenei, kuru īpaši paspilgtina Imanta Kalniņa un Knuta Skujenieka leģendārās dziesmas.”

Uz skatuves būs redzami kapteinis Grants Jānis Skanis vai Imants Vekmanis, kapteinis Džons Mengls Miks Galvanovskis, Paganels – Jānis Kirmuška, lords Glenervens Edgars Lipors, lēdija Glenervena Zane Vaļicka, Talkavs un Toms Ostins Māris Skrodis, Mērija – Sandija Misika, Roberts – Sandis Bergholds, Airons un Tirgotājs Dzintars Lipors, pulkvedis Maknebs Madars Zvagulis un citi aktieri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horeogrāfijas izrādei veido Sanita Misika, skaņdarbu muzikālās aranžijas – Raitis Aukšmuksts, bet izrādes vokālais pedagogs ir dziedātājs Juris Vizbulis.

Muzikālās izrādes “Kapteiņa Granta bērni” notiks:

  • 7. oktobrī pulksten 19.00 Ogres novada Kultūras centrā;
  • 8. oktobrī pulksten 16.00 un 19.00 VEF kultūras pilī ;
  • 13. oktobrī pulksten 19.00 Valmieras Kultūras centrā;
  • 15. oktobrī pulksten 18.00 Ventspilī, Teātra namā “Jūras vārti”;
  • 21. oktobrī pulksten 19.00 Jelgavas Kultūras namā;
  • 22. oktobrī pulksten 18.00 Liepājas OC Rožu zālē.

Jau šobrīd ir nopērkamas biļetes arī uz 2024. gadā paredzētajām izrādēm Ulbrokā, Jēkabpilī, Cēsīs un Siguldā. Izrāde ir iekļauta programmā “Latvijas Skolas soma”, bet biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm