IKEA iekārtos guļamistabu vecākiem, kuriem pašiem savas miera ostas nav bijis 10 gadu

Šoreiz raidījumā “Manas mājas ar IKEA” galvenie varoņi ir jauna ģimene no Rīgas, un pārvērtībām pieteikta vecāku guļamistaba. Taču tā nebūt nav parasta guļamistaba, jo daļēji pilda arī viesistabas funkciju un tajā jāatrod vieta arī lielam daudzumam apģērba.

2021. gada 2. novembrī 12:57

Guļamistabas pārvērtības raidījumam “Manas mājas ar IKEA” pieteikusi Evelīna, mīloša divu bērnu māmiņa un mīlēta sieva. Viņa norāda, ka telpa, kura plānota kā vecāku guļamistaba, šobrīd iesaukta par “bardaka istabu”. Tā tiek izmantota kā guļamistaba, kā televīzijas skatīšanās telpa un arī kā skapis visas ģimenes drēbēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ar vīru un bērniem desmit gadu esam dzīvojuši ļoti nelielā divistabu dzīvoklīti, kurā mūsu istaba bija guļamistaba, viesistaba un ēdamistaba vienlaikus. Pavisam nesen esam tikuši pie lielākām mājām, kur ir iespēja vecākiem beidzot tikt pie atsevišķas guļamistabas ar gultu, nevis dīvānu,” situāciju skaidro Evelīna.

Pirms pārvērtību veikšanas dodamies pārgājienā

Evelīnai un viņas ģimenei patīk daba un pārgājieni. Pēc profesijas viņa ir dzīvnieku un putnu kontroles speciāliste. Patlaban Evelīnas darbavieta ir lidosta “Rīga”, kur viņa rūpējas par to, lai putni netraucētu lidmašīnām pacelties un nolaisties.

Lai notvertu pareizo iedvesmu pārvērtībām guļamistabā, IKEA dizainere Elīna kopā ar Evelīnu dodas nelielā pārgājienā pa mežu. Tur viņām pievienojas arī ziņu moderatore Kristīne Garklāva, kura, tāpat kā Evelīna, ir liela dabas mīļotāja.

Pārgājiens izvēršas lielisks, atceroties dažādus piedzīvojumus dabā, kā arī nonākot pie it kā pašsaprotama, tomēr šoreiz būtiska secinājuma: daba vislabāk prot sakārtot krāsas. Kad gan mēs esam skatījušies uz kādu ainavu un nodomājuši, ka “tas koks gan varēja būt citā krāsā”?

Sajūtu kolāžā dominē zaļais tonis

Pēc pārgājiena atvadāmies no Kristīnes, lai dotos veidot sajūtu kolāžu jeb “moodboard”, kas Elīnai kalpos kā ceļvedis un iedvesma pārvērtību procesā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kolāžas veidošanā, protams, piedalās arī Evelīnas vīrs Artūrs. Abi kopā izvēlas un kolāžā kārto krāsas, akcentus un dekorus. Galu galā tiek iegūts pāra vēlmju atspoguļojums sajūtu kolāžā, kurā dominē zaļganie toņi un koka akcenti.

Kolāžas veidošanas sākumā Evelīna un Artūrs uzraksta katram trīs lietas, kas viņiem asociējas ar guļamistabu. Abiem šīs trīs lietas izrādās teju vienādas, kas parāda abu lielisko saderību.

IKEA interjera dizainere Elīna ir apņēmusies īstenot ģimenes vēlmes attiecībā uz pārvērtībām šajā telpā. Viņa vēlas te izveidot pilnvērtīgu guļamistabu, saglabājot iespēju to izmantot kino vakaram ģimenes lokā un uzglabāt lielu daudzumu drēbju.

Kā Elīnai tas izdosies, skaties raidījumā “Manas mājas ar IKEA” trešdien, 3. novembrī plkst. 21.45 televīzijas kanālā TV3!

Visas līdzšinējās raidījuma “Manas mājas ar IKEA” sērijas jau tagad vari skatīties portālā TV3 Play!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm