Sieviete, kura uzskata, ka viņa varētu būt Madelēna Makana, tuvāko nedēļu laikā saņems DNS rezultātus

Džūlija Vendela (Julie Wendell) pirms nepilna mēneša sociālajos tīklos “Instagram” @iammadeleinemcann atklāja, ka viņa varētu būt pazudusi Madija, apgalvojot, ka viņai ir līdzīgi sejas vaibsti, viņa bērnībā cietusi no vardarbības un apšauba savu izcelsmi.

16. martā 11:34

Tagad lietu izmeklē privātdetektīve Dr. Fia Džohansone (Dr. Fia Johansson), kas “Instagram” @persianmedium publicē informāciju par izmeklēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Džūlijai nav sociālo tīklu kontu. Lūdzu, pārtrauciet atvērt jaunus viltus kontus ar viņas vārdu. Vienīgais sociālais medijs, kurā viņa publicēs paziņojumus vai ziņās, ir šeit. @persianmedium”

Privātdetektīve aizveda Džūliju no Polijas uz Losandželosu pēc tam, kad viņa sāka saņemt draudus sociālajos tīklos.

Dr. Džohansone parūpējās, lai Jūlija ASV nodotu paraugus detalizētām DNS pārbaudēm, tostarp DNS testam, kas līdzīgs “23andMe” testam, kas noteiks viņas senčus, un rezultāti tiks saņemti tuvāko nedēļu laikā, raksta izdevums “The Sun”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Džūlijai ar satraukumu jāgaida turpmāko veselības pārbaužu rezultāti, jo ārsti baidās, ka viņai varētu būt leikēmija, izdevumam “The Sun” atklāja Dr. Džohansone ar Džūlijas atļauju.

Viņa sacīja: “Mēs joprojām gaidām DNS testu rezultātus, kas mums precīzi parādīs, kāda ir Džūlijas etniskā izcelsme un no kuras valsts ir viņa un viņas īstā ģimene. Šāda veida testi ir ļoti precīzi.”

Privātdetektīve izdevumam “The Sun” apstiprināja, ka pēc DNS rezultātu saņemšanas viņa turpinās izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai Džūlija varētu būt Madelēna vai cita pazudušā persona, bet tagad uzmanības centrā ir Džūlija kā personība, nevis Madelēna.

“Viņas asins analīzes ir neparastas, tāpēc mans ārsts šeit, ASV, izmeklē, vai viņai varētu būt leikēmija, tāpēc mēs gaidām izmeklējumu rezultātus. Un, ja viņai būs nepieciešama ārstēšana, mēs parūpēsimies, lai viņa to saņemtu,” apstiprināja privātdetektīve.

Džūlija tika atvesta uz ASV pēc tam, kad tika izteikti nāves draudi un vienā ziņā pat tika piesolīti 30 000 par viņas galvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Polijas un Kalifornijas iestādes izmeklē draudus, kas viņai izteikti pēc tam, kad Dr. Džohansone un Džūlija bija iesnieguši ziņojumus abās valstīs.

Dr. Džohansone, kura Polijā pavadīja gandrīz nedēļu, izmeklējot Džūlijas lietu un cenšoties panākt, lai viņas vecāki veiktu DNS testu, sacīja, ka Džūlija tagad izbauda laiku, ko pavada štatos.

Viņa ievietoja “Instagram” attēlus, kuros 21 gadu vecā jauniete pozē Holivudas bulvārī, slavenajā slavas alejā un citās tūristu vietās.

“Cilvēki man nepārtraukti jautā, kāpēc es viņai palīdzu, un es nesaprotu, kāpēc cilvēkiem tas ir jājautā,” privātdetektīve stāstīja “The Sun” un piebilda: “Es palīdzu grūtībās nonākušai sievietei, kura lūdza palīdzību un atbalstu. Runa nav par naudu vai sekotājiem vai kaut ko tamlīdzīgu, es to darīju arī pirms Džūlijas. Pasaule ir nežēlīga, ja cilvēki nevar saprast, ka cilvēks palīdz citam cilvēkam.”

Privātdetektīve teic, ka Džūlijas ģimene Polijā līdz šim ir atteikusies veikt DNS testu un ir izplatījuši informāciju, sakot, ka ir “izpostīti”. Ģimene to publicēja Polijas bezvēsts pazudušo personu organizācija “Missing Years Ago” sociālajā tīklā “Facebook” izplatot ģimenes paziņojumu.

Dr. Džohansone “The Sun” teica, ka viņas galvenā prioritāte bija Džūlijas drošība un atbilžu atrašana.

“Naidnieki uzbrūk Džūlijai kopš viņa publiskā paziņojuma,” viņa sacīja un piebilda: “Situācija Polijā ir tāda, ka viņai nav neviena. Viņas ģimene ar viņu nerunā.”

“Džūlija nekad nav teikusi: “Es esmu Madelēna Makana”. Viņai ir daudz jautājumu par savu pagātni, un viņa lūdza palīdzību. Mēs esam atvērti visām iespējām,” skaidroja privātdetektīve.

Madelēnai Makanai bija trīs, kad viņa 2007. gada 3. maijā pazuda no savas ģimenes dzīvokļa atvaļinājumā Portugālē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas vecāki Gerijs un Keita bija atstājuši viņu gulēt kopā ar brāļiem un māsām, kamēr viņi vakariņoja viesnīcas restorānā, tikai pēc atgriešanās viņi sapratuši, ka meitene ir prom.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm