Labdarības projekts “Atceries palīdzēt” aicina uz pasākumu "Varžu ielas Bērnības diena"

Projektā “Atceries palīdzēt” plānoti vairāki pasākumi bērniem. Pirmais pasākums notiks 3. jūnijā no pulksten 10.00 – 16.00 “Varžu ielas Bērnības diena”, Varžu ielā 8, Rīgā. Tiks organizēti svētki visiem bērniem ar kustību traucējumiem, ar īpaši viņiem paredzētām aktivitātēm. Pasākums “Varžu ielas Bērnības diena” plānots vairāk kā 100 bērniem. Aicinām piedalīties un izbaudīt šos svētkus!

30. maijā 11:21

“Atceries palīdzēt” ir sabiedriskais projekts, 19 dažādās nozarēs darbojošos personu iniciatīva sadarbībā ar biedrību “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem”. Šos cilvēkus vieno kopīgs mērķis – atvieglot bērnu ikdienu un radīt svētkus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Biedrība “Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem”, nevalstiska organizācija, kas apvieno aktīvus vecākus, kuru bērniem ir dažāda veida kustību ierobežojumi. Biedrība meklē un nodrošina iespējas bērnu veselības uzlabošanai, piesaista finansējumu, radoši un aktīvi nodarbina bērnus, kā arī vienkārši māca bērnus pilnvērtīgi dzīvot, neskatoties uz ierobežojumiem.

Pasākumā “Varžu ielas Bērnības diena” paredzēts:

 • Laboratorium zinātniskais šovs;
 • Burbuļu pasaule;
 • Akmeņu un sejas apgleznošana;
 • Portretu zīmēšana;
 • Līdzsvara labirinta trase;
 • Muzikālie priekšnesumi;
 • Āra spēles – Big Games;
 • Lielās Koka spēles.

Vairāk informācijas par labdarības projektu “Atceries palīdzēt” sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram“.

Nākamais notikums – 17. jūnijā izglītojošais pasākums, kas īpaši pielāgots bērniem ar kustību traucējumiem.

Papildus izklaidējošiem pasākumiem ikviens tiek aicināts ziedot līdzekļus biedrībai “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem”. Biedrības pirmsākumi meklējami jau 1999. gadā, kad kopā sanāca vairākas ģimenes, kurās ir bērni ar kustību traucējumiem, un risināja problēmas, kas saistītas ar bērnu veselības uzlabošanu, izglītības iespējām un regulāras rehabilitācijas nodrošināšanu. Pateicoties savstarpējai sadarbībai un milzīgam entuziasmam, vecāki kopā ar rehabilitācijas speciālistiem sarīkoja izglītojošus atpūtas un rehabilitācijas seminārus.

Lai kopīgiem spēkiem sekmīgāk risinātu problēmas un varētu piesaistīt atbalstītājus izvirzīto mērķu realizācijai tika nodibināta biedrība “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem”.

Projekta “Atceries palīdzēt” ietvaros, par saziedotajiem līdzekļiem, ir paredzēts iegādāties inventāru, kas veicinās atbalsta centra bērnus, kā arī veicinās turpmāko integrāciju sabiedrībā. Ieguldījums šo bērnu rehabilitācijā ir pamatvērtība viņu dzīves kvalitātē, ģimeņu un sabiedrības labklājībā.

Ziedošanas iespējas bērnu rehabilitācijai, inventāra iegādei un svētku rādīšanai:

 • Mantiskā (materiālā) ziedošana.
 • Finansiālais atbalsts.
 • Pakalpojumu atbalsta un dalības veidā (piem. brīvprātīgo darbs,  cilvēkresurss, izklaides pasākuma organizācija bērniem, utml.).

Ziedojuma konts projektam “Atceries palīdzēt”:

Biedrība “Eņģeļi Tev Blakus”

Adrese: Rīga, burtnieku iela 36 -1, LV-1084

Reģistrācijas numurs: 40008324550

AS SWEDBNK banka, Kods: HABALV22

Konts: LV47HABA0551054630153

Maksājuma mērķis: “Atceries palīdzēt”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm