Turcijā dzīvojoša uzņēmēja ikdienas misija ir pabarot klaiņojošus dzīvniekus ar gaļu no sava veikaliņa

Turku uzņēmējs Ikrams Korkmazers pelna iztiku, darbojoties gaļas veikaliņā, kas jau paaudzēs ir ģimenes uzņēmums. 51 gada vecais vīrietis dievina dzīvniekus, ko pierāda ikdienā, barojot klaiņojošus kaķus un suņus.

2022. gada 10. novembrī 14:13

Portāls “mypositiveoutlooks.com” raksta, ka Ikrams apzinās, cik grūti bezsaimnieku dzīvniekiem ir atrast ēdienu, tāpēc ikreiz, kad dzīvnieks ierodas pie viņa veikaliņa, tā viņš tiek pabarots ar gaļas atgriezumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viss sācies ar izbadējušos kaķeni, kura ieradusies veikalā un centusies piesaistīt uzmanību, lai izlūgtos ēdienu. Ikramam kļuva kaķi žēl un viņš pabarojis to, iemīlot dzīvnieku. Uzņēmēja un dzīvnieka tikšanās nebija pēdējā, kaķis turpinājis nākt pusdienot, bet pēc dzemdībām, atveda arī kaķēnus.

“Pie gaļas stenda kaķene nostājās uz divām ķepām un apskatīja gaļu, prasot ēdienu. Viņa nāca piecas vai sešas reizes dienā, lai paēstu – vēloties sirdis, nieres un liellopa gaļu,” portālam pastāsta uzņēmējs.

Kad kaķene, kuru uzņēmējs nosauca par Jesimu, nomira, viņas kaķēni turpināja ierasties pēc maltītēm. Ikrams tik ļoti mīlēja kaķeni, ka pārdēvēja veikalu viņas vārdā.

Mājdzīvnieku barošana nebeidzās ar Jesimu un viņas kaķēniem, arī citi kaķi un pat suņi apzinās, cik lieliskus našķus piedāvā gaļas veikals.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katru dienu 7-8 kaķi, kā arī 8-10 suņi ierodas veikalā, lai paēstu gaļas atgriezumus un subproduktus. Uzņēmējs dzīvniekiem dod tik daudz ēdiena, lai vēderi būtu pilni.

Ikrams viesu cienāšanu ar gaļu, dzīvnieku ierašanos pie veikala – sāka uzņemt video, publiskot sociālajos tīklos, kas padarīja viņu populāru visā pasaulē. Cilvēki apbrīno viņa mīlestību pret dzīvniekiem, tas ļāvis iegūt tūkstošiem sekotāju.

“Šajā pasaulē esmu ieaudzinājis mīlestību pret dzīvniekiem un esmu lepns iepazīstināt ar Turciju, kā valsti, kas mīl dzīvniekus,” tā Korkmazers.

Labo darbu pārņēmuši arī vīrieša ģimenes locekļi un darbinieki, pabarojot dzīvniekus, kuri ierodas pie veikala, laikā, kad saimnieks devies privātas dabas gaitās.

Viņš priecājas būt par iedvesmu daudziem cilvēkiem, turpinot savu misiju klaiņojošu dzīvnieku labā.

Korkmazers gaļu pārdod jau 41 gadu, viņa darbs sniedz vairāk prieka no mirkļa, kad viņš saticis Jesimu, sācis barot klaiņojošus dzīvniekus.

Vīrietis lepojas ar to, ko dara un turpinās rūpēties par klaiņojošu dzīvnieku vēderiem, cerot, ka viņam pievienosies arvien vairāk cilvēku.

Šobrīd “Yesim Meat Gallery” ir zināms ne tikai, pateicoties svaigai gaļai, bet arī tāpēc, ka pabaro bezsaimnieku dzīvniekus un dāvā tiem mīlestību. Labdarības fakts piesaista daudz tūristu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrieša sociālajos tīklos ikviens var noziedot līdzekļus, kas palīdzēs vēl pilnvērtīgāk aprūpēt suņus un kaķus, gaļai pievienojot arī specializētu ēdienu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm