Pirmoreiz Latvijā notiks suņiem draudzīgs kino seanss 

“Manhattan short Latvia” kopā ar kompāniju “Woof.lv” par godu festivāla 10 gadu jubilejai organizē suņiem draudzīgo seansu. Skate notiks 2.oktobrī “DinoZoo Arenā”, kur viss būs sagatavots komfortablai filmu skatīšanai kopā ar mīluli. Visa vakara garumā zālē atradīsies kinologi, būs pieejamas ūdens bļodas un atsevišķa izeja uz slēgtu teritoriju pastaigai ar suni.

2022. gada 26. septembrī 13:15

Skate notiks ar devīzi “Connecting Dogs and People” – tā ir zīmola “Zee.Dog” galvenā devīze, kura pārstāvji ir Woof.lv. Skatītājiem būs iespēja veikt ziedojumus patversmēm. Ikviens var atnest patversmēm nepieciešamās lietas. Ziedojumi tiks organizēti “Dino Zoo Arēnā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nepieciešamo lietu saraksts:

1. Suņu pavadas pastaigām 3 m brezenta ar elipses klipsīti, kas atveras uz iekšpusi;

2. Ēdambļodas;

3. Labas kvalitātes suņu konservi;

4. Jebkura veida makulatūra;

5. Spēļmantiņas suņiem un kaķiem, kaķu tualetes un smiltis neierobežotā daudzumā.

Šogad “Manhattan short” programmā redzēsim filmas no astoņām valstīm: Skotijas, Čehijas un Slovākijas, Spānijas, Austrālijas, Somijas un Libānas, kā arī pa divām filmām no Francijas un ASV. Finālisti pārstāv labākās īsfilmas no 868 pieteikumiem no 70 valstīm.

Šī gada festivāla programmas filmas skar veselu spektru tēmu, sākot no attiecību problēmu risināšanas līdz pat pārcilvēciskām spējām un mistikai. Kāda no filmām atklās skatītājiem 11. septembra notikumu caur aculiecinieka skatījumu. Cita parādīs veidu, kā izvairīties no nosodījuma sociālajā un ekonomiskajā hierarhijā. Vēl kāda atklās paralēles starp jauno paaudzi un protestējošiem brīvības cīnītājiem.

Ekranizējumā “Dons vs Zibenis” redzēsim slaveno aktieri Pīteru Mullanu, kurš zināms no Netflix populārā seriāla “Mežonīgo Rietumu pasaule”. Īsfilma “Brīvais kritiens” par finansiālās pasaules darbības principiem balstīta uz fragmentu no holandiešu rakstnieka Jorisa Lujendika grāmatas “Peldēšana ar haizivīm”. Vairākās filmas ir režisoru un scenāristu personīgā pieredze vai balstītas uz patiesiem stāstiem.

Festivālu Latvijā rīko kino režisors Staņislavs Tokalovs.

“Manhattan short” laikā vairāk nekā 100 000 kinomīļu visā pasaulē vienas nedēļas laikā apvienojas ar mērķi – skatīties un balsot par labākajām pasaules īsfilmām. Kino skatītāji Latvijā un visā pasaulē kļūst par kinokritiķiem. Skatītāju balsojums tiek nosūtīts uz “Manhattan short” galveno mītni un uzvarētājs tiks paziņots 2022. gada 3. oktobrī ceremonijā Ņujorkā. Festivāla rezultāti tiks publicēti tīmekļa vietnē www.ManhattanShort.com un arī festivāla Latvijas Facebook lapā.

Pēc “Manhattan short” balsojuma rezultātiem katra īsfilma automātiski saņem iespēju piedalīties “Oskara” balvas atlasē. Daudzi bijušie kinofestivāla finālisti ir nominēti “Oskaram”, tādi kā “Pure”, “White Eye” un citi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm