Mazā Deizija tika "mētāta" no viena saimnieka pie otra, līdz nokļuva patversmē

“Tukuma dzīvnieku patversmē” mājas meklē maza auguma suņu meitene Deizija. Deizijai ir pieci mēneši un patversmes darbinieki aicina izvērtēt savas iespējas, pirms doties pēc suņa – atceroties, ka suns dzīvo vismaz 16 gadus!

3. jūnijā 10:30

Deizija ir piecus mēnešus veca suņu jaunkundze, kura nu ir čipota, apstrādāta pret parazītiem, vakcinēta. Mājās Deizija varēs doties tikai pēc sterilizācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patversmes “Facebook” lapā teikts, ka mazs un jauks sunītis nonācis patversmē, jo nācis pasaulē neplānots, nelūgts, negaidīts, bez drošības garanta savā dzīves ceļā.

Kucēns, kā futbola bumba, mētāts no viena pie otra, līdz nonācis patversmē māju meklējumos.

“Bezatbildīgs pavairotājs, neapdomīgs adoptētājs un beigu galā dzīvnieks nonāk patversmē, bez pošu pases un čipa. Suns bez pagātnes ar nezināmu nākotni. Cik ilgi cilvēku galvās valdīs princips, vispirms izdara pēc tam domā, ķīlnieks neapdomātajai rīcībai ir dzīvnieka dzīvība, tā liktenis, un tie nav skaļi vārdi, nez cik māju un “labo roku” būtu Deizijai jāpārdzīvo līdz viņa nonāktu īstajā, atbildīgajā ģimenē,” prāto patversmes dvēsele Simona.

Patversmes darbinieki iesaka būt apdomīgiem, pirms vest mājās dzīvniekus, ne vienmēr vēlmes sakrīt ar iespējām. Nevajag spēlēties ar dzīvniekiem, viņi nav rotaļlietas, bet dzīvas radības un viņu sirsniņas arī sāp, kad viņi piedzīvo nodevību.

Iepatikās Deizija? Zvani uz patversmi – 26885916 un sarunā tikšanās laiku!

Vēlies atbalstīt patversmi finansiāli? Ziedo – DzAB “Dzimuši, lai dzīvotu “, Reģ.nr. 40008202251, LV43UNLA0050020613547.

“tv3.lv” uzsāk rakstu sēriju par patversmē mītošiem dzīvniekiem, kuri alkst pēc īstām mājām. Bez slēpšanas, iepazīstināsim ar dzīvnieku labajām un ne tik glaimojošajām īpašībām, cerot, ka tā izdosies savest kopā īstos – mīluļus un saimniekus, veidojot draudzību uz mūžu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm