Četri mazsunīši atraduši mājas. Vēl trīs mazsunīši un viņu mamma meklē mājas

Portāls “tv3.lv” piektdienas vakarā saņēma priecīgu ziņu no dzīvnieku patversme “Labās mājas”: “Ziņojam, ka četri no reklamētajiem septiņiem mazsunīšiem jau devušies uz savām jaunajām mājām.” Savukārt pēc dienas, sestdienā, saņēmām vēl vienu labu ziņu: “Šodien piektais mazulītis devās mājās.” Tagad patversmē ir divi mazsunīši un viņu māmiņa, kas meklē mājas.

17. martā 18:38

Rakstījām, ka februāra beigās dzīvnieku patversmē “Labās mājas” septiņi mazsunīši kopā ar savu mammīti meklē mājas. Kucēni ir astoņus mēnešus jauni, māsiņas un brālīši. Sunīši ir ruda un melni ruda krāsojuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sunēni ir izteikti draudzīgi, uz cilvēku orientēti, ļoti lādzīgas un pateicīgas dabas. Būs ģimenes mīluļi!

Četri mazsunīši ir atradusi savas mājas, bet vēl trīs un viņu mamma meklē mājas. Visi mazsunīši mājās dodas vakcinēti, čipoti un ar savu pasi kabatā, attārpoti, atblusoti un sterilizēti.

Iepatikās mazie sunīši? Zvani patversmei – 26617636 laika posmā no pulksten 10.00-17.00! “Labās mājas” uzskata, ka adopcija ir jāsāk ar telefona sarunu, kurā patversmes darbinieki sīki un smalki pastāsta par dotējamajiem sunīšiem.

Ja šobrīd nemeklē mājas mīluli, taču vēlies palīdzēt ķepaiņiem, kuri gaida savu īsto ģimeni, dzīvnieku patversme “Labās Mājas” ļoti novērtēs Tavu atbalstu. Pat neliels atbalsts ir nozīmīgs, lai nodrošinātu kvalitatīvu aprūpi un barošanu gan augošajiem, gan jau pieaugušajiem patversmes iemītniekiem. Vairāk informācijas par atbalsta iespējām vari atrast “Labo māju” mājaslapā.

“tv3.lv” uzsāk rakstu sēriju par patversmē mītošiem dzīvniekiem, kuri alkst pēc īstām mājām. Bez slēpšanas, iepazīstināsim ar dzīvnieku labajām un ne tik glaimojošajām īpašībām, cerot, ka tā izdosies savest kopā īstos – mīluļus un saimniekus, veidojot draudzību uz mūžu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm