Vienkāršs veids, kā atgūt dvieļu sākotnējo mīkstumu 

Viesnīcas dvieļi vienmēr ir patīkami un pūkaini. Kamēr mājas tekstils laika gaitā kļūst ciets un nepatīkams taustei. Par laimi, ir vienkāršs veids, kā padarīt dvieļus mīkstus mājās.

16. martā 8:23

Tīrīšanas eksperte A. Makenzija (Aggie Mackenzie) izdevumam “Daily Record” atklāja, ka, viņasprāt, parastais etiķis ir brīnumlīdzeklis. Tas darbojas pat tad, ja dvielis nav jauns un šķiet bezcerīgi ciets.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ekspertes domām, šķidrums uz skābes bāzes ir efektīvāks par dārgiem rūpnīcā ražotiem mīkstinātājiem. Iemesls ir tas, ka skābā vidē tiek iznīcinātas tauku un ziepju paliekas, kas var ieēsties frotē audumā. Makenzija uzskata, ka ne gluži pareizi ir tas, ka daudzi cilvēki mazgāšanas laikā pievieno veļas mīkstinātāju. Pat nelielās devās tas nemīkstina audumu, bet, gluži pretēji, padara to stingrāku, jo veļas mīkstinātāja molekulas nosēžas uz šķiedrām.

Lai no dvieļiem izmazgātu visas liekās vielas, speciāliste iesaka pēdējā skalošanas reizē veļas mašīnai pievienot tasi baltā etiķa. Tas noņems visus nevajadzīgos atlikumus un padarīs tekstilizstrādājumus patīkamus un pūkainus. Ja ar pirmo reizi nav panākts vēlamais rezultātu, viņa iesaka procedūru atkārtot nākamajā mazgāšanas reizē.

Tajā pašā laikā Makenzija atzīmēja, ka nevajadzētu pievienot etiķi katras mazgāšanas laikā. Tas labi darbojas tikai tad, kad ir tāda nepieciešams. Viņasprāt, tāpat var atjaunot krāsu melniem audumiem, kas uzsūkuši mazgāšanas līdzekļa molekulas, kas tās padara pelēcīgas.

Tiem, kam nepatīk etiķa smarža, Makenzija ieteica tam pievienot pāris pilienus savas iecienītākās ēteriskās eļļas, piemēram, lavandas vai tējas koka. Šķidrums ir labi jāsamaisa, un tas neitralizēs etiķa specifisko aromātu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm