Vienkārša tautas metode, kā atbrīvoties no nepatīkamas smakas ledusskapī

Kāpēc ledusskapis smird un kā no tā atbrīvoties? Slikta smaka ledusskapī var ātri kļūt par problēmu. Jo īpaši zivis, gaļa un sieri bieži izraisa asu, nepatīkamu smaku. Populāram dārzenim – kartupelim ir brīnumains efekts.

24. martā 10:34

Portāls “aussiedlerbote.de” raksta, ka saskaņā ar portāla “Utopia.de” rakstīto, lai cīnītos pret smaku, pietiek ar neapstrādātiem kartupeļiem. Kartupeļus vispirms sagriež šķēlēs un izklāj uz neliela šķīvja. Pēc tam ievietot ledusskapī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāuzmanās, jo pārāk ilgi uzglabājot kartupeļus ledusskapī, tie paši var sākt izplatīt nepatīkamas smakas.

Kā vēsta “otto.de”, kartupeļus no ledusskapja vajadzētu izņemt pēc divām līdz trim dienām. Parasti šajā laikā ir iespējams tikt galā ar nepatīkamo smaku ledusskapī.

Kāpēc kartupelis ir tik iedarbīgs?

Tas darbojas kartupeļos esošās cietes dēļ. Tas garantē smaku novēršanu no ledusskapja, norāda “die-kartoffel.de”. Tā iecienītais dārzenis ir ne tikai ēdams, bet arī ļoti praktisks produkts.

Kartupeļiem ir arī alternatīvas. Tā vietā varat izmantot citus trikus, lai atbrīvotos no smakas ledusskapī.

Burvju kafija ar citronu

  • Maltā kafija. Īsts brīnumlīdzeklis ir, piemēram, kafija. Maltas kafijas tase ledusskapī radīs patīkamu aromātu un gandrīz absorbēs visas nepatīkamās smakas.
  • Svaigs citrons. Dariet to pašu ar svaigiem citroniem. Vienkārši pārgrieziet augļus uz pusēm un ievietojiet ledusskapī. Tas smaržos pēc svaigiem citroniem, nevis pēc veca ēdiena.
  • Etiķis. Etiķis dara brīnumus. Varat to pievienot tīrīšanas ūdenim un izmazgāt ledusskapi. Kādu laiku tas smaržos pēc etiķa, nevis pēc sabojāta ēdiena, bet pēc kāda laika smarža pazudīs un jūsu ledusskapis ne tikai atbrīvosies no smakas, bet arī kļūs tīrs.

Nevajadzētu atteikties no ledusskapja tīrīšanas. Lai arī mājas aizsardzības līdzekļi, piemēram, kartupeļi, palīdz cīnīties ar nepatīkamām smakām ledusskapī, tie neaptur baktērijas. Vismaz reizi četrās nedēļas vajadzētu tīrīt ledusskapi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm