Ducis padomu, kā ar zobu pastu iztīrīt māju

Pirms kāda laika apkopojām duci sodas, etiķa receptes, ar kurām var iztīrīt māju. To pašu zobu pastu, kuru izmantojam zobu tīrīšanai, var izmantot daudzos veidos mājas tīrīšanai.

23. martā 11:33

Zobu pasta ir abrazīva un tā labi noņem skrāpējumus un traipus no visa, sākot no sienām un paklājiem līdz apaviem un sudrablietām, raksta portāls “aussiedlerbote.de”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Netīro flīžu šuvju tīrīšana un balināšana

Nekas nenosmērējas vannas istabu tik ātri, kā flīžu šuves, un to tīrīšana var būt murgs. Izmantojot zobu pastu, vannas istabas vai virtuves flīzes var izskatīties kā jaunas. Viss, kas jādara, ir ar zobu birsti ierīvē zobu pastu šuvēs un netīrumi tiks noņemti. Protams, tas prasa zināmu laiku un pūles, taču katru reizi, ieraugot savas virtuves un vannas istabas grīdas un sienas, jūs smaidīsiet par rezultātu.

Pasargā koka mēbeles no ūdens traipiem

Kāds aizmirsis uzlikt paliktni uz koka galda? Ar zobu pastu var atbrīvoties no ūdens traipiem. Vienkārši uzklāj ap traipu baltu zobu pastu, kas nav gēls, un maigi berzē to kokā ar mīkstu drānu. Lai sasniegtu rezultātu, nav nepieciešams stipri un ilgstoši berzēt. Pēc tam noslauki ar mitru drānu un ļauj nožūt pirms mēbeļu pulēšanas. Vēl spēcīgākam efektam var sajaukt zobu pastu ar cepamo sodu.

Noturīgu traipu noņemšana uz paklāja

Nejauši nomesta zobu pastu uz vannas istabas paklāja ir murgs. Bet vai zināji, ka apzināta zobu pastas uzlikšana uz paklāja var glābt paklāju? Ja esi kaut ko izlējis uz sava paklāja, mēģini notīrīt traipu ar zobu pastu. Tici vai nē, tas darbosies pārsteidzoši. Pēc tīrīšanas izskalo paklāju un atkārto, līdz traips ir pilnībā pazudis.

Brīnumtīrītājs piedegušām pannām

Ikviens zina, cik grūti ir iztīrīt piedegušo pannu. Bet tagad tā nav problēma: ar zobu pastas palīdzību var acu mirklī noņemt noturīgus apdegumus. Lai to izdarītu, zobu pastu nepieciešams izspiest piedegušajā pannā un berzēt ar mitru sūkli – drīz redzēsi, kā pastas kļūst brūna. Pēc tam paliec pannu zem karsta ūdens un turpini slaucīt, līdz panna ir tīra.

Ziepju putu noņemšana

Dušas durvju tīrīšana ir murgs. Uz tām ir ūdens un ziepju traipi. Kad jānotīra aplikums uz dušas durvīm vai vannas iekšpusē, noder nedaudz baltas zobu pastas un sūklis vai birstīte. Samitrini sūkli ar ūdeni un izmanto nelielu daudzumu zobu pastas, lai izšķīdinātu ziepju putas. Pēc tam noslauki ar sūkli, noskalo un noslauki virsmu sausu, lai nepaliek ūdens traipi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gludekļa tīrīšana

Gludināšanai jāuzlabo drēbju stāvoklis, nevis jāpadara tās vēl netīrākas. Ja uz gludekļa virsmas ir netīrumi un traipi, viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to notīrīt, ir izmantot baltu zobu pastu. Tas izklausās dīvaini, bet tas darbojas. Vienkārši uzklāj nedaudz zobu pastas un pēc 2-3 minūtēm noslauki to ar mitru drānu. Pirms tīrīšanas pārliecinies, vai gludeklis ir pilnībā atdzisis un atvienots no elektrotīkla.

Netīro sienu tīrīšana ar zobu pastu

Vai esi dzirdēji par šo slepeno triku, kas noņem no sienām ‘netīrās švīkas, nesabojājot krāsu? Nē? Izmanto jebkuru zobu pastu, kas nav gēla, nedaudz ūdens un vecu zobu birsti, ar kuru var ātri noslaucīt nepatīkamās švīkas no sienas. Tā atkal izskatīsies kā jauna. Pārliecinies, vai laukums ap švīku ir tīrs, lai novērstu risku, ka netīrumi vai smiltis varētu iekļūt krāsā un pasliktināt situāciju.

Iztīri izlietni vannas istabā

Tā kā zobu pasta jebkurā gadījumā ir paredzēta vannas istabai, kāpēc gan to neizmantot vannas istabas tīrīšanai? Jo īpaši vannas istabas izlietnes, uz kurām, iespējams, jau ir nožuvuši zobu pastas pilieni. Cīnies pret zobu pastu ar zobu pastu, izspiežot izlietnē un noslaukot to ar mitru dvieli vai sūkli. Papildus zobu pastai, izlietni atbrīvosi arī no ziepju putām un noņemsi notekcaurules netīrumus vai pelējumu. Kad pabeidz tīrīšanu, rūpīgi noskalo. Tas palīdzēs saglabāt izlietnes spīdumu un novērsīs smakas, kas nāk no kanalizācijas.

Tējas un kafijas traipu noņemšana no krūzēm

Uz netīru krūzi ir ne tikai nepatīkami skatīties, bet arī apkaunojoši cienāt kādu ar kafiju vai tēju. Vienkārši izslauki krūzi ar zobu pastu un ļauj tai nostāvēties 10 minūtes pirms skalošanas. Redzēsi, ka traipi pazūd un krūze spīdēs. Zobu pasta satur vieglas abrazīvas vielas, kas noņem aplikumus.

Ātrs veids, kā iztīrīt tualeti

Tagad ir daudz vieglāk uzturēt tualeti svaigu starp tīrīšanas reizēm. Viss, kas nepieciešams, ir zobu pastas tūbiņa. Zobu pasta ir paredzēta zobu emaljas tīrīšanai, tāpēc tā ir lieliska arī tualetes poda tīrīšanai. Atliek tikai izspiest nedaudz zobu pastas un notīri podu. Lai gan tā neatbrīvotos no baktērijām, tā noņems traipus un atstās svaigu smaržu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbrīvojieties no sliktas smakas uz rokām

Vai tavas rokas smaržo pēc ķiplokiem vai zivs? Ne vienmēr pietiek ar ziepēm, lai atbrīvotos no sliktas smakas. Var mēģināt maigi uzklāt zobu pastu uz pirkstiem un rokām un pēc tam noskalo. Tāpat kā zobu pasta palīdz novērst sliktu elpu, tā var arī atbrīvot no smirdošām rokām. No nepatīkami smakojošām uz piparmētru smaržu sekundē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm