Restorānam “180°” Tallinā piešķirtas divas “Michelin” zvaigznes

Prestižais “Michelin” restorānu ceļvedis šogad piešķīris divas zvaigznes restorānam “180° by Matthias Diether” Tallinā, kas ir pirmais Igaunijas restorāns, kurš saņēmis šādu atzinību.

25. maijā 14:02

“Michelin Guide Estonia 2023” iesaka kopumā 35 restorānus.

Restorāna gida inspektorus īpaši pārsteidzis Matiasa Dītera restorāna “180°” gatavošanas sarežģītība, kā arī tas, kā tik dažādie elementi lieliski saderējuši un veidojuši saskanīgu buķeti, raksta Igaunijas sabiedriskais medijs “ERR”. Pērn restorāns saņēma pirmo zvaigzni, bet šogad tai pievienota vēl viena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Katrs ļoti skaisti pasniegtais ēdiens skaidri liecināja par augsto tehnikas līmeni, prasmi, sarežģītību un garšu saderību,” atzīmē prestižais restorānu gids.

Šis nav vienīgais ar “Michelin” zvaigzni apbalvotais restorāns Tallinā. Arī šefpavāra  un restorāna īpašnieka Tonija Sīguri “NOA” saglabājis pērn saņemto Michelin zvaigzni. Šajā gadījumā inspektori novērtēja meistarīgu un ar pārliecību gatavotu ēdien, kā rezultātā tika iegūtas prasmīgi sabalansētas, patīkamas maltītes.

Savukārt “Michelin” zaļo zvaigzni par ilgtspēju saņēmis restorāns “Soo”, raksta “err”. Jāpiebilst, ka 2023. gada “Michelin” Jaunā šefpavāra balvu Igaunijā saņēmis tieši “Soo” šefpavārs Dāniuss Āsi.

Par to, kad Latvijā varētu gaidīt “Michelin” zvaigzni kādam restorānam, lasi šeit.

Jāatgādina, ka pērn Igaunija kļuva par pirmo Baltijas valsti, kurā izveidots “Michelin” restorānu ceļvedis, tostarp diviem piešķirtas prestižās “Michelin” restorānu zvaigznes, vēsta ERR.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Te atradīsi informāciju par visiem “Michelin” ceļvedī iekļautajiem restorāniem Igaunijā. 

“Michelin” ceļveži ir prestižu restorānu ceļvežu sērija, ko kopš 1900. gada izdevusi Francijas riepu ražošanas kompānija “Michelin”. Ceļvedis dažām ēdināšanas iestādēm piešķir līdz pat trim “Michelin” zvaigznēm par izcilību. Zvaigznes vai zvaigžņu iegūšana vai zaudēšana var dramatiski ietekmēt restorāna panākumus, tā ir kvalitātes zīme, ko atpazīst visā pasaulē un viens no augstākajiem novērtējumiem restorānu biznesā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm