Ekskluzīvs ieskats: prāmis "Romantika" atgriežas ar restaurētām telpām

12. februārī Skaties. lv komanda kopā ar “Ēnu dienas” dalībniekiem devās uz “Tallink” prāmi “Romantika”, kurš pirmo reizi vēris durvis pēc restaurācijas. Skaties.lv piedāvā arī lasītājiem ekskluzīvu iespēju apskatīt restaurētās telpas un iepazīties ar pavasara sezonas programmu pirmo reizi.

2020. gada 13. februārī 9:40

“Apskatot kuģi, varbūt nemanījāt lielas izmaiņas prāmja iekštelpās, bet mūsu komanda ir ieguldījusi lielu darbu. Gandrīz visos restorānos ir nomainītas mēbeles, kā arī prāmis tika restaurēts, lai samazinātu ķīmisko piesārņojumu un lai prāmja iekštelpās tiktu izmantoti dabai draudzīgāki materiāli,” pastāstīja “Tallink” pārstāve Baiba Muceniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērienīgas izmaiņas redzamas “Grande Buffet” telpā, kurā ir izveidota speciāla nodaļa bērniem, kur tie varēs nobaudīt ēdienus pie krāsainiem krēsliem un galdiem. “Starlight Showbar” un “Disco” zālēs ir mainījies apgaismojums, toties spēļu istabas vietā ir izveidots “Sea Pub”, kur varēs klausīties trubadūru.

Prāmja “Romantika” kuģa vadītājs iepazīstināja Skaties.lv ar 2020. gada pirmās puses plānotajiem pasākumiem, kuri noteikti jaunajās telpās skanēs vēl jo vairāk satriecoši.

5. martā būs iespēja doties kruīzā ar grupu “Tranzīts”. Kuģa vadītājs sacīja: “Pagājušajā gadā organizējām “Tranzīts” koncertu uz prāmja “Isabelle” skatuves, bet šī skatuve bija par šauru grupas faniem, tāpēc šogad grupa mūs iepriecinās uz prāmja “Romantika”.”

8. martā sagaidāms Sieviešu dienas kruīzs, bet no 13. marta līdz 22. martam norisināsies skolēnu brīvdienu kruīzi. Īpašais datums arī būs 17. marts, kad uz prāmja “Romantika” skatuves redzēsim grupu “Bermudu Divstūris”.

Uz kuģa sastapām daudzas “ēnas”, kuras vēlējās iepazīties ar dažādām profesijām, kā ceļojuma konsultants, kuģa vadītājs un asistents. Šī diena viņiem bija pieredzes pilna, jo kuģa personāla komanda iepriecināja “ēnas” ar pavasara sezonas izklaides programmu. Šovu grupa “Showstoppers” ir sagatavojuši priekšnesumus pie populārākajām “Eirovīzijas” dziesmām, un, protams, arī loterija nekur nepazudīs un turpinās iepriecināt ceļotājus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm