64 valstis 17 mēnešos ar 13 000 eiro budžetu. Laines un Artura ceļojums ar stopiem apkārt pasaulei piedzīvojis jaunu pavērsienu

Divu latviešu solis pasaulē – sešdesmit četru valstu dziļumā, piecu kontinentu platumā, septiņpadsmit mēnešu garumā. Galvenais pārvietošanās veids – autostopi un mugursomā guļ uzticamā telts. Tagad daļa no vērienīgā pasaules apceļošanas stāsta izdota grāmatā “Ziemeļamerikas kokteilis”.

2017. gada 18. jūnijā 10:00

“Ziemeļamerikas kokteilis, kurā iejaukts civilizētais un mežonīgais. Gringo aizdomīgums, iezemieša ziņkāre un panamieša smaids. Šķipsniņa čili un daiviņa mandarīncitrona. Malks šī kokteiļa liek apreibt no dažādības. Liek sirdij pukstēt straujāk, gaidot nākamo malku, kas atkal sniedz jaunas izjūtas. Līdz glāze ir tukša un jādodas tālāk,” uz grāmatas “Ziemeļamerikas kokteilis” vāka raksta tās autore Laine Pērse, kura pirms nepilniem diviem gadiem kopā ar draugu Arturu Driņinu devās pasaulē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmā grāmata “Ziemeļamerikas kokteilis” no četru grāmatu sērijas “Ar stopiem apkārt pasaulei” atspoguļo Laines un Artura ceļojuma sākumu, dodoties ar stopiem no Kanādas līdz Panamai, lai tālāk turpinātu piedzīvojumus Dienvidamerikā. Grāmata atspoguļo jauniešu ilgā ceļa sākumu – atklājumus, ieteikumu, dēkas un pašas pasaules spožumu.

Foto: Laine un Arturs ciemojas Skaties.lv redakcijā

Ierosmi bagātīgo ceļojumu pieredzi iemūžināt grāmatā Laine guvusi, kad pēc atgriešanās Latvijā abi ceļotāji veiksmīgi aizvadījuši vairākus stāstu vakarus. Uz pirmo šādu vakaru ieradušies daži rakstnieki un grāmatu autori.

“Viņi mūs iedrošināja sarakstīt grāmatu. Otrkārt – mums pašiem bija doma, ka ceļojums tomēr tā kārtīgi jānoslēdz un, lai to skaisti un kvalitatīvi pasniegtu, kādēļ gan lai tā nebūtu grāmata? Grāmata izdota mums pašiem, draugiem, radiem, kuri ļoti cītīgi sekoja mums līdzi,” saka Laine.

Blogā “Iegriez Pasauli. Spin the world” Laines un Artura piedzīvojumiem bija iespējams sekot līdzi ikvienam interesentam. “Tagad mūsu blogam nav iespējams sākumu atrast,” šodien smej Laine.

Foto: Laine un Arturs devušies pasaulē

“Pasaules ir skaista! Uz ko nu katram vairāk sirsniņa velk – uz vasaru kā Lainei, kad izbaudīt katru saulaino dienu, man savukārt gribas vēsākus apstākļus,” saka Arturs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunieši neatslābst un jau kaļ plānus par nākotni: “Gribas izbraukāt visas “stānas”, Krieviju un beidzot aizbraukt uz Austrāliju.”

Iedvesmojošs divu latviešu stāsts, kā pamest visu un apceļot pasauli

Grāmata “Ziemeļamerikas kokteilis” pieejama “Jāņa Rozes grāmatnīcās”, bet no nākamās nedēļas to var meklēt “Zvaigzne ABC” grāmatu veikalos un grāmatnīcās “Globuss”. Pēc divām nedēļām grāmata būs pieejama arī Latvijas bibliotēkās. Taču ar autores autogrāfu grāmatu iespējams iegādāties pie Laines, rakstot uz e-pastu [email protected] vai sazinoties “Facebook” lapā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm